כל מה שחשוב ויפה

״החתונה״ בגבירול

פורטפוליו News: במסגרת אירועי רגע אחד #3 של עיריית תל אביב, יתקיים ב־5.11 בגַבִּירוֹל אירוע פרפורמנס, ״החתונה״. תמר כץ ועומר גולדמן יהפכו באופן חד פעמי את רחבת גַבִּירוֹל התעשייתית והמחוספסת לגן אירועים, שיארח את חתונתם של טל ויואל. בחלל גלריה הפנימי יוצגו עבודותיהן של האמניות שאשא דותן, תמר הירשפלד, רותי דה פריס, טל בראון ומיקה חזן בלום – בהשראת ערב החתונה והמסורות הנלוות אליו (התערוכה תמשיך להציג בגלריה גַבִּירוֹל כשבועיים נוספים לאחר הפתיחה).

תמר הירשפלד - הכלה הנשכחת

המעמד הכפול של ערב החתונה/תערוכה מאפשר לזוג לחגוג ולאמניות לעסוק באותו אירוע פרפומטיבי איתו כולנו באים ובאות במגע. הערב החגיגי ייפתח כנהוג בחתונות, בקבלת פנים בה ייהנו האורחים מאוכל, בר, מוזיקה ומיני הפתעות. בהמשך הערב תיערך החופה ולאחריה תתקיים מסיבת החתונה במנהרה של גבירול – מועדון ה״תחת״. באי התערוכה יהפכו מקהל של צופים למשתתפים פעילים באירוע, מזרות מוחלטות לאורחים של כבוד בערב המיוחד של זוג שהם אינם מכירים. הזוג, המשתף את הקהל בשמחתו, שם את מבטחו בידי האמניות והקהל ומוכן לאמץ את החוויה בכל אופן שבו היא תירקם.

הערב מהווה במה לשמוח בשמחתם של החתן והכלה, בשעה שהוא מאפשר לבחון את החתונה כאירוע המתקיים על הגבול שבין פרפורמנס לשגרה, להעריך מחדש את הדינמיקה וההיררכיה בין האורחים למארחים, בין הקרובים לזרים החד פעמיים ובין אירוע מופק לעילא לחגיגה ופעולה ספונטנית. כמו כן, הפעולה בוחנת את הקשר ההדוק שבין טקסים דתיים לפרפורמנס ובין מרחבים ציבוריים שונים והאירועים שאותם מרחבים יכולים להכיל.

קבלת פנים 20:00 | חופה וקידושין 21:45 | מסיבה בתחת 22:30
*Karma She (כרמל מיכאלי)
*DJ דור ציפורי   *DJ ניב הדס   *DJ בנג׳י לנפלט
נעילה: 20.11.15

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden