כל מה שחשוב ויפה

קול קורא למאיירים להציג ביריד ספרי הילדים בבולוניה

פורטפוליו News: ליאורה גרוסמן תאצור את הביתן הישראלי ביריד ספרי הילדים הבינלאומי בבולוניה, איטליה, שיתקיים בתאריכים 4-7.4

הדמיית הביתן הישראלי בבלוניה. עיצוב ליאורה גרוסמן

להבדיל מבדרך-כלל, השנה הביתן יהיה מעוצב, ויארח את המיטב של ספרי הילדים (מקור בלבד) שיצאו בארץ בשלוש השנים האחרונות. יחד עם הזכות לעצב אותו, קיבלה גרוסמן אישור ממשרד החוץ לבחור את הספרים שיוצגו בו. מאיירים עצמאיים מוזמנים להציע ספרים שעונים לקריטריונים גבוהים מבחינת איור אמנותי, עיצוב גרפי, הפקה, וכמובן – טקסט. בביתן לא יוצגו ספרי נוער וראשית קריאה, אלא אם הם מאויירים ומעוצבים בצורה יוצאת דופן ומעוררת השראה.

את ההצעות יש לשלוח בפורמט pdf לדייב יעקב, מפיק הביתן, במייל הבא: [email protected] בכותרת המייל יש לכתוב ״ספר בעבור היריד לבולוניה״. תאריך הגשה אחרון: 10 במרץ.

מאיירים שלא איירו עדיין ספר ילדים, או שהספר שלהם לא נבחר לנסוע, עדיין יכולים להיות מיוצגים בדרך אחרת: גרוסמן תשמח להציג ולמסור כמזכרת גלויה מאויירת. במקרה זה כותרת המייל צריכה להיות ״גלויה בעבור היריד לבולוניה״, ובו הפניה לתיק עבודות. במידה והוא יימצא מתאים, מי שייבחר יוכל להציע גלויה. הגלויות יודפסו בגודל 9×14 ס״מ, על תבנית אחידה (העיצוב והלוגו הרשמי של משרד החוץ יופיעו על כל הגלויות באופן אחיד). הגלויות תודפסנה, על חשבון המאיירים, עד חמש גלויות לאיש.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden