כל מה שחשוב ויפה
צילום: Deidi von Schaewen

Illuminating the woods: רונה מיוחס־קובלנץ

פורטפוליו News: המעצבת רונה מיוחס־קובלנץ תעביר סדנה במשך שבוע ב־Domain De Boisbuchet בדרום צרפת בשיתוף ובתמיכה של חברת יצרנית השעם Amorim

הסדנה תתקיים בתאריכים 31.7-6.8 על ידי מיוחס־קובלנץ, המקימה והמנהלת הקריאטיבית של המותג הבריטי KUKKA והמעצבת הראשית של סטודיו KUKKA. מיוחס־קובלנץ הוזמנה על ידי אלכסנדר וון וג׳סאק – נשיא מוזיאון העיצוב של ויטרה והמקים של ״דומיין דה בויסבושה״. הדומיין, השוכן בדרום צרפת בתוך יער הנפרש על 607 דונם, מציע מגוון רחב של סדנאות כמו סדנת בד, זכוכית, עץ ומתכת בהדרכתם של מעצביםף אדריכלים ואמנים שוון וג׳סאק פונה אליהם, ביניהם חיימה חיון, סטודיו ג׳וב, אלבארו סיזה, פיטר מריגולד ועוד.

״כמעצבת, מאתגר אותי להשתמש במה שהסביבה הטבעית מציעה״, אומרת מיוחס־קובלנץ. ״ליער יש מקורות אור טבעיים משלו כמו גחליליות ופטריות זרחניות ואמצעים טבעיים לייצור חשמל. בסדנה נלמד להקשיב ליער ולטבע הסובב אותנו, ובסופו של דבר נייצר מנורות בנות קיימא תוך שימוש במקורות אנרגיה סולרית ואנרגיית רוח. החומר המרכזי שאיתו נעבוד יהיה שעם, בשיתוף עם יצרנית השעם הגדולה בעולם, ונלמד על תכונותיו של אחד החומרים המעניינים והירוקים שהטבע מציע״.

למידע נוסף על הסדנה והזמנת מקום

Amorim Group

Amorim Group

 

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden