כל מה שחשוב ויפה

טיסה לחלל הפנימי: כנס העיצוב השנתי של גורן

פורטפוליו News: כנס העיצוב השנתי של בי״ס גורן לתקשורת חזותית במכללה האקדמית עמק יזרעאל ייערך ביום שני 4.4. הכנס יעסוק ביצירתיות ביצירת אותיות, טיפוגרפיה, פונטים וקליגרפיה

tisa

אברהם קורנפלד – המייסד שהקים את קבוצת הגופנים אאא, ממייסדי מגזין אנטייטלד, מלמד עיצוב, ובין לבין נהנה לצלם, לעצב וגם לתכנת – ירצה על אותיות, אנשים ואינטואיציות.

יהודה חופשי – מרצה בכיר בתחום הטיפוגרפיה, מנהל סטודיו עצמאי העוסק במיתוג ובעיצוב ספרים, שעיקר עיסוקו בכתיבת מחקר מקיף אודות עבודתו של צבי נרקיס – ירצה על מסע בזמן עם אותיות נרקיס.

עדה רוטנברג מעצבת, עורכת גרפית ומרצה לתקשורת חזותית; אוצרת בתחום העיצוב ובעלת סטודיו לעיצוב ומיתוג – תטען ש״מילה שווה אלף תמונות״ ותשאל מתי נכון לוותר על תמונה ולהשתמש רק בכוחו החזותי של הכתב?

ינק יונטף – מבכירי מעצבי האותיות בארץ, עוסק במחקר ופיתוח של האות העברית למעלה מ-20 שנה – ירצה על תיעוד טיפוגרפיה במרחב (found typography) ועל מפרוייקטים שקשורים בהחייאה או בעשיית אותיות לחברות.

לירון לביא טורקניץ׳ – שעוסקת כיום בעיצוב אותיות בעבור חברות בילאומיות, תוך עיסוק בעברית, בלטינית, בערבית ובאמהרית – תרצה על עיצוב מקביל לשפות שונות, ותשאל אם קוראים שפה מספיק זמן ויודעים איך הכתב שלה נראה, האם תוכלו לעצב לה אותיות?

גיא טמם – מעצב עצמאי שפיתח את תחום הלטרינג והקליגרפיה כדי לעסוק בהם באופן מקצועי כשפה אישית – ירצה על קליגרפיה למעצבים ועל חשיבותו של נושא הקליגרפיה והלטרינג לאותיות עבריות.

הכנס יתקיים בבניין 1 אולם 1221 בקמפוס המכללה. הכניסה חופשית, הרשמה במייל: [email protected]

 

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden