כל מה שחשוב ויפה

הפצ׳ה קוצ׳ה ה-18 יתקיים בהיכל התרבות תל אביב

פורטפוליו News: לראשונה בתולדותיו יתקיים הפצ׳ה קוצ׳ה בהיכל התרבות בתל אביב ויציע יומיים של מופעים כפולים ב-17 וב-18 באפריל
פצ׳ה קוצ׳ה. צילום: חיים

פצ׳ה קוצ׳ה. צילום: חיים

פצ׳ה קוצ׳ה הוא ערב אמנות ויצירה מרתק, שונה וייחודי, המפגיש אמנים, אנימטורים, צלמים, מעצבים תעשייתים, גרפיקאים, הוגים, רקדנים, מוסיקאים ועוד על במה אחת. לכל מציג יש 6:40 שניות להביע את עצמו על במה. הפורמט נולד כערב חד פעמי בטוקיו וכיום הוא מתקיים בלמעלה מ-900 ערים שונות בעולם, החל מניו יורק, לונדון ופריז דרך שכנות קרובות יותר כמו טהרן, ביירות ואדיס אבבה. בתל אביב מתקיים ערב הפצ׳ה קוצ׳ה הגדול ביותר בעולם והוא הולך וגדל משנה לשנה.

משתתפים:

דדה
מיהו דדה, אמן הרחוב המיסתורי שמכסה את קירות העיר בפלסטרים, איילים, ארנבים דו ראשיים ועוד? אולי תגלו בפצ׳ה קוצ׳ה ואולי לא.

ערוץ הכיבוד
הסנסציה ההומוריסטית האינטרנטית מגיע למופע ראשון לייב בפצ׳ה קוצ׳ה. והפעם בראיון עומק עם מירי רגב.

איתמר פלוג׳ה
בכל מקום שאיתמר מגיע אליו הוא מוצא חומרים והשראה לפרויקט חדש ומטורף. לפעמים הוא מלהט בצבעוניות פסיכדלית על קירות ענק, ופעמים הוא בונה פסלי ענק מקרשים וחומרים טבעיים. אם הייתם במידברן בשנים האחרונות אז אתם בטח יודעים על מה אנחנו מדברים.  

דבורה ארושס
פרויקט אישי ומיוחד המתאר מפגש בין אנשים. כל מיני אנשים. רק לכמה דקות, הם עוצרים הכל, שותקים, מתבוננים. פרויקט וידאו רגיש רגיש, שבודאי יעלה לחלוחית בכמה אלפי זוגות עיניים.

אורי אלישר
בוגר בצלאל במחלקה לתקשורת חזותית, אורי החליט שאותיות עבריות צריכות לצמוח ולקבל חיים משלהן. וכך פונט עברי עתיק פוגש פונט עברי עכשווי במקום הכי לא צפוי – בצלחת פטרי עמוסת בקטריות. פרויקט ביו-טיפוגרפי יפהפה שכבר הספיק להסתובב לא מעט בעולם.

סיפור ישראלי
חבורת הפודקאסטים המוצלחת והאהובה מגיעה לבמת הפצ׳ה קוצ׳ה כדי לספר (עוד) סיפור שלא יאמן. מתוך שלל הדימויים והויזואליה המרהיבה של הפצ׳ה, מגיחות 6 דקות וארבעים שניות של האזנה וטריפ אודיו מוזיקלי מיוחד.

ארמון בזמן
תזמורת אחת עם כמעט שלושים נגנים (מנבל ועד מחשב), מלחין ומנצח שהוא גם רקדן, יצירה מהפנטת שנכתבה בהשראת כתביו של הרב השל או במילים אחרות הפילהרמונית בגרסאת הפצ׳ה קוצ׳ה.

גרגורי לרין
מתחת לזקן וללוק חוטב העצים של גרגורי מסתתר אמן שצורף בעדינות אין קץ יצירות רגישות בחומריות מהפנטת. בעולם של גרגורי תמצאו פרפורמנס, תכשיטים, מסכות וצילומים מרהיב.

12439468_10153672206837669_5350095266721814048_n

את הפצ׳ה קוצ׳ה ייבאה לתל-אביב ענת ספרן שקראה לדגל לאיתי מאוטנר ומאז השניים אוצרים ומנחים יחדיו את התופעה התרבותית הזו. השניים מבקרים בסטודיואים ותערוכות ובעיקר מנסים לשמור על קשר עם עולם היצירה המקומי המבעבע. את הדברים הטובים והמעניינים ביותר שהם רואים הם מעלים על במת הפצ׳ה קוצ׳ה.

צלע נוספת במשולש הפצ׳ה המקומי היא חברת ההפקה האיכותית פאזה שפרשה את חסותה עליו החל מהערב השני בסדרה מתוך אמונה ואהבה גדולה ליצירה המקומית.

השנה, לראשונה, מכירת הכרטיסים היא אינטרנטית בלבד ותתקיים באתר החדש שעלה לאוויר.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden