כל מה שחשוב ויפה

גדעון עפרת לוקח את ניו יורק

פורטפוליו News: ״פריז, ברלין, ניו יורק... היכן הדבר הבא?״ - אמנים ואוצרים מחפשים את מקורות הכוח וההשפעה על האמנות הישראלית, בכנס שיתקיים ב-8.4 במוזיאון תל אביב, לרגל צאתו לאור של הספר ״ניו יורק – תל אביב״, השלישי בטרילוגיה של גדעון עפרת

image001

לרגל צאתו לאור של הספר ״ניו יורק – תל אביב״, הספר השלישי בטרילוגיה מאת ד"ר גדעון עפרת, יתקיים ביום שישי (8.4) הכנס "פריז, ברלין, ניו יורק…היכן הדבר הבא?" במוזיאון תל אביב לאמנות. הטרילוגיה דנה בהשפעות הערים פריז, ברלין וניו יורק על האמנות הישראלית בתקופות שונות. בכנס יתקיימו הרצאות של אוצרים וחוקרים, דמויות מפתח בעולם האמנות הישראלית: דורית לויטה, תמי כץ-פרימן, רותי דירקטור וכמובן עפרת, שינסו לשרטט את עתיד ההשפעות על האמנות הישראלית ולזהות את 'הדבר הבא'.  בנוסף, יתקיים שולחן דיונים בהנחיית יאיר ברק ובהשתתפות האמניות: עילית אזולאי, יהודית סספורטס, מיכל רובנר ואורית רף.

הכנס הינו שיתוף פעולה בין בית לאמנות ישראלית, מייסודה של רודי בינת, לבין מוזיאון תל אביב לאמנות. בית לאמנות ישראלית, הפועל במכללה האקדמית תל אביב יפו, הוקם לפני שלוש שנים ומציע קורסים ממוקדים באמנות ישראלית.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden