כל מה שחשוב ויפה

קול קורא: עיר ואמנות

פורטפוליו News: לקראת אירועי ״אוהבים אמנות. עושים אמנות.״ שיתקיימו בחודש ספטמבר 2016, ייצא לאור גיליון מודפס ראשון של ״אליפסיס״ – המגזין המקוון של התכנית לתואר שני במדיניות ותיאוריה של האמנויות בבצלאל, בשיתוף עיריית תל אביב-יפו. עורכים: יובל סער וערן איזנהמר

הגיליון יוקדש לקשר שבין העיר לאמנות במובנה הרחב, לשאלות על היחס שבין האמנות בעיר לחיי היומיום של תושביה, פריסתה ברחבי העיר, במרכזי התרבות ובשכונותיה, האופן שבו מהווה העיר מרחב השראה לאמנות, והקשר שבין העיר לביטוייה באמנות.

עיר ואמנות צילום יח״צ

אנו מאמינים ששיח רב-תחומי מתרחש בראש ובראשונה בעיר, מרחב החיים שלנו: מרחב תיאורטי ופרקטי המאפשר לבחון רעיונות הנוגעים לחיינו. אנו מעוניינים לקיים דיאלוג נגיש ופופולרי בין רעיונות מקוריים – הבאים לידי ביטוי בטקסט ובאמנות – שעוסקים בקשר שבין אמנות לעיר ובקריאה ובפענוח של העיר דרך האסתטיקה שלה, דרך הסיפור המלווה אותה ודרך פעילות היומיום שלה.

כותבות וכותבים מכל תחומי התרבות והמחקר המעוניינים להציע רעיון למאמר, כתבה, ריאיון, טור דעה או מסה אישית, וכן אמנים, אדריכלים, מעצבים ומאיירים המעוניינים להציע עבודות בנושא הקשר שבין האמנות לעיר מוזמנים לפנות למערכת בליווי הצעה.

  • ההצעות לטקסטים צריכות להבהיר בכמה משפטים את הרעיון/נושא המאמר, לספר בכמה מילים על שולח/ת ההצעה ובמידת הצורך והאפשר לכלול גם קישורים לטקסטים אחרים של הכותב/ת.
  • ההצעות לדימויים צריכות לכלול את הדימויים (ברזולוציה נמוכה), לספר בכמה מילים על שולח/ת ההצעה ובמידת הצורך והאפשר לכלול גם קישורים רלוונטיים לעבודות אחרות.
  • את ההצעות יש לשלוח עד ליום שני ה-30.5.
  • המערכת אינה מתחייבת לקבל כל הצעה ומשאירה לעצמה את הזכות לפנות באופן ישיר לכותבים וליוצרים.
  • לשליחת הצעות ולקבלת פרטים נוספים: [email protected]

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden