כל מה שחשוב ויפה

עיצוב חמישה כוכבים

פורטפוליו News: בתחרות על ליבם וכיסם של התיירים, בתי המלון משקיעים בבידול ומיתוג באמצעות עיצוב. הכנס השנתי לעיצוב בתי מלון של התאחדות המלונות, בשיתוף מגזין בית ונוי, שיתקיים ב-16.5, יציג את הטרנדים האחרונים ויפגיש מעצבים ואדריכלים בולטים מהארץ ומחו״ל עם יזמים ואנשי מפתח במלונאות הישראלית

4סגנונות עיצוב חדשים, השקעה בקונספטים מפתיעים וחדשנות בכל מחיר, יעמדו במרכז הכנס השנתי לעיצוב בתי מלון, של התאחדות המלונות ומגזין בית ונוי, שיתקיים ב-16.5 במרכז הכנסים אבניו בקריית שדה התעופה. אחרי שמלונות מעוצבים ומלונות בוטיק תפסו את הבכורה בעשורים האחרונים, הכנס יעסוק בין היתר בשאלה עד כמה העיצוב משפיע על רמות התפוסה של בית המלון ועל הצלחתו, ואפילו על רמת שביעות הרצון מהביקור בארץ.

״בית מלון הוא לא רק חלל יפה, אלא עולם שלם, שמערב את כל החושים ועונה על צרכי אורחיו. עיצוב מוצלח הוא מפתח לבידול בית המלון, מפתח לזיכרון חווייתי טוב״, אומרת איריס מושלי, מנכ״לית קבוצת בית ונוי. לדברי רומי גורודיסקי, סמנכ״לית התאחדות המלונות בישראל: ״כחלק מהתחרות על התיירים כל בית מלון מתאמץ למתג את עצמו אחרת ולבנות לעצמו סיפור עם משמעות, כדי שייגע באורחיו".

בין משתתפי הכנס יזמים, מלונאים, אדריכלים ומעצבי פנים. אורח מיוחד הוא המעצב האיטלקי פיירו ליסוני, מבכירי המעצבים בעולם, הידוע בתפיסת עיצוב מינימליסטית. פעילותו הענפה בתחום המלונאות הניבה בשנים האחרונות פרויקטים מגוונים ברחבי העולם, וביניהם גם בארץ – תכנון מלונות היוקרה ממילא ומצודת דוד של קבוצת אקירוב בירושלים ומלון הקונסרבטוריום של אקירוב באמסטרדם. ליסוני עיצב גם את מלון סטודיו אם בסינגפור, מלון בלה ריבה על גדות אגם גרדה שבאיטליה, סוויטות נשיאותיות במלון פייר בניו יורק, מלון טאג׳ מהאל במומביי, הודו, מלון גן מיטורצי בטוקיו ועוד.

מלון ספא בביירות בעיצוב לאון בלאק

מלון ספא בביירות בעיצוב לאון בלאק

עוד אורח בכנס הוא המעצב הבריטי צ׳רלס לאון, שהחל את דרכו המקצועית כמעצב במה בהצגות תיאטרון ובמופעי אופרה ובלט, ובהמשך עבר לעיצוב לקולנוע. כיום הוא מבעלי חברת לאון בלאק, המתמקדת בעיצוב לתעשיית האירוח. לאון עיצב בין היתר את בתי המלון גרנד סנטרל פארק ואינטר קונטיננטל באנגליה, Majestral בביירות, ריג׳ינסי פארק בניירובי ועוד.

מארה״ב יגיע לכנס גיא הקש, מנהל תחום המסעדות והברים ברשת Marriot שידבר על התמודדות תעשיית המלונאות העולמית עם תיירות דור ה-X וה-Y.

האדריכל אבנר ישר יציג את פרויקט פיתוח כיכר אתרים, האדריכל גד הלפרין יציג קונספטים של חללי הסעדה במתחמים מלונאים. מיכאל חי, מבעלי חברת הייעוץ ויז׳ן הוספיטליטי, ינחה פאנל בנושא פיתוח מלונות במרחב התל-אביבי, בהשתתפות מהנדס העיר תל-אביב-יפו עודד גבולי, אדריכל אבנר ישר, האדריכל יואב מסר והמלונאי אלפרד אקירוב.

במקביל לכנס תתקיים תערוכה של חללי קונספט לבתי מלון, שעוצבו ע״י אדריכלים ומעצבים.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden