כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

10 ייצוגי צילום מוויצו חיפה לקריית המלאכה

פורטפוליו News: תערוכה קבוצתית של 10 אמנים, בוגרי המחלקה למדיה, צילום וקולנוע בויצו חיפה תיפתח ב-30.6 במקום לאמנות בקריית המלאכה בתל אביב. אוצרים: מיכה קירשנר ועמית זולר
דורון עובד

דורון עובד


התערוכה
10 ייצוגי צילום, שתיפתח ב30.6 בגלריה של מקום לאמנות בקריית המלאכה מנסה להבין ולזהות את התהליך האבולוציוני (יש שיאמרו ״רבולוציוני״) העובר על הצילום. האוצרים, מיכה קירשנר ועמית זולר, מנסים להציג מכלול רב פנים של מבעים בצילום, באמצעות הבחירה בעבודות המייצגים מגוון אמצעי צילום והבעה אמנותית.

התערוכה מייצגת, בצניעות ובפורמט קאמרי דיסציפלינות צילום מוכרות ומזוהות: צילום אקדמי מאורגן לתפארת, צילום מדווח ותיעודי, דימויים בהם האובייקט נשען על מערכת מוכרת ומזוהה של מטענים סימבוליים לוקאליים או אוניברסליים ועוד. מולם ניצבים מהלכים השוברים ומערערים את התפיסה המסורתית של הצילום כמתווך את עולם החומר במשמעו המיידי.

אורלי פרל ניר

אורלי פרל ניר


משתתפי התערוכה הם בוגרי המחלקה למדיה, צילום וקולנוע ב
אקדמיה ויצו חיפה: אוהד אשר, אורלי פרל ניר,  דורון עובד, מארק יאשאייב,  נופר הנדלמן חסון, ניצן ורדי, פולי בלום, רביע סלפיתי, רועי כהן ושיר לוסקי.

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden