כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

המעצבת מירב לביא נבחרה לעמוד בראש המחלקה לעיצוב אופנה בוויצו חיפה

פורטפוליו News: מירב לביא, בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה במרכז האקדמי ויצו חיפה, תחליף את רן שבני, המסיים בימים אלה שתי קדנציות מלאות בראשות המחלקה לעיצוב אופנה, ותיכנס לתפקיד בראשית ספטמבר 2016
מתוך תצוגת האופנה 2016 של המחלקה לעיצוב אופנה בוויצו חיפה, הקולקציה של ענת גולדשטיין. צילום: הרצי שפירא

מתוך תצוגת האופנה 2016 של המחלקה לעיצוב אופנה בוויצו חיפה, הקולקציה של ענת גולדשטיין. צילום: הרצי שפירא

ועדת איתור עסקה בחודשים האחרונים בבחינת מועמדים לראשות המחלקה, מתוך סגל המחלקה, ובחרה במירב לביא, שנמנית על סגל המחלקה בשמונה השנים האחרונות. לביא, בעלת ניסיון מקיף בתעשיית האופנה הישראלית מזה 25 שנה, מתוכן כ-15 שנה בצוות ניהולי בכיר, בתפקידים שונים המשלבים עיצוב ניהול וסחר. היא מילאה תפקידים כמנהלת מסחרית של חטיבות אופנה בחברות דלתא גליל וגולף אנד קו. קודם לכן הייתה קניינית ומעצבת בחברת גולף אנד קו, ובעלת חברה לעיצוב, ייבוא ושווק אביזרי אופנה לרשתות אופנה בישראל.

בתגובה למינוי אמרה לביא ש״המרכז האקדמי ויצו חיפה היה בחירתי הטבעית ללימודי עיצוב אופנה. אני שמחה ונרגשת לנהל את המחלקה שסללה את דרכי במהלך שנות עבודתי, וגאה להמשיך את פועלו של חברי רן שבני״.

מירב לביא

מירב לביא

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden