כל מה שחשוב ויפה

המעצב לוקה אור מונה לראש המחלקה לעיצוב תעשייתי במכון טכנולוגי חולון

פורטפוליו News: המעצב לוקה אור מונה לראש המחלקה לעיצוב תעשייתי במכון טכנולוגי חולון. אור יחליף את פרופ׳ דודי ראב״ד, שכיהן בתפקיד בשש השנים האחרונות והחל את תפקידו כראש התואר השני בעיצוב משולב במקום ד״ר דרור ק. לוי


לוקה אור, יליד 1975, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי במכון טכנולוגי חולון (2003) ומרצה במחלקה בעשר השנים האחרונות. לצד עבודתו האקדמית אור הוא בעל סטודיו המפתח ומעצב מוצרי צריכה, צעצועים, מוצרים אינטראקטיביים ומוצרי קונספט ניסיוניים. בעבר הוביל פרויקטים מורכבים בתחומי עיצוב מוצר וממשק משתמש בעבור חברות סטארט-אפ מובילות כגון מודו וסאנדיסק. אור הציג בתערוכות עיצוב בארץ ובחו״ל, בין השאר במוזיאון העיצוב חולון, במוזיאון ארץ ישראל, במוזיאון הטריאנלה במילנו ועוד.

לוקה אור: ״אני מתכוון להמשיך את המגמה שבה הלכה המחלקה בשנים האחרונות – חיזוק וביסוס הגרעין החזק של עיצוב תעשייתי מקצועי. במקביל אני מתכוון להכניס רוח יזמית, רב-תחומית ואקטיבית, להתייחס לשינויים הדינמיים המתרחשים כיום בעולם העיצוב ולעודד רב תחומיות, שיתופי פעולה ובחינה מתמשכת של גבולות העשייה במחלקה״.

דיקנית הפקולטה לעיצוב במכון, פרופסור דנה אריאלי, מסרה: ״הבחירה בלוקה אור כראש המחלקה לעיצוב תעשייתי בפקולטה לעיצוב היא המשך טבעי להישגיה האדירים של המחלקה בשנים האחרונות. לוקה הוא מעצב צעיר ומוכשר באופן בלתי רגיל ואני משוכנעת שהוא יוביל את המחלקה להישגים נוספים בארץ ובעולם. לאחר שש שנים שבהן פרופ׳ דודי ראב״ד שתרם למחלקה עד אין קץ מהידע העצום שלו, אני שמחה על כניסתו של לוקה לתפקיד, מצפה לעבודה המשותפת אתו ומאחלת לו הצלחה אדירה״.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden