כל מה שחשוב ויפה

מפגש עם אנל מילר, יו״ר אגודת המאיירים של ניו יורק

מה המאפיינים של סצינת האיור האמריקאית ומה אפשר להגיד על האיור המקומי? מה כוללת התחרות השנתית של אגודת המאיירים של ניו יורק ואיך מגישים מועמדות? ומה הסיבה לכך שמאיירים ישראלים רבים כל כך זוכים להכרה בינלאומית? מפגש מיוחד עם אנל מילר, יו״ר אגודת המאיירים של ניו יורק, יתקיים ביום רביעי 21.9 בשעה 19:00 במנשר. הכניסה חופשית
אנל מילר

אנל מילר

אגודת המאיירים של ניו יורק (Society of Illustrators) נוסדה בשנת 1901, כארגון ללא מטרות רווח שהוקם כדי לבסס את מעמדה של אמנות האיור – בעבר, בהווה ובעתיד. משרדי האגודה שוכנים במנהטן, ניו-יורק, וכוללים מוזיאון וספריית איור גדולה. בימים אלו מבקרת בישראל אנל מילר, יו״ר אגודת המאיירים של ניו יורק המכהנת בתפקיד במשך העשור האחרון, כאורחת הכבוד של שבוע האיור 2016. ביקורה של מילר בישראל התאפשר הודות למחלקת התרבות לצפון אמריקה בקונסוליה הישראלית בניו יורק; לאגף לקשרי תרבות ומדע במשרד החוץ; ולבצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים.

במפגש מיוחד שיתקיים עם מילר ביום רביעי 21.9 בשעה 19:00 במנשר (דוד חכמי 18, תל אביב. הכניסה חופשית), היא תספר על פעילות האגודה ותעסוק בשאלות כמו מה המאפיינים של סצינת האיור האמריקאית ומה אפשר להגיד על האיור המקומי? מה כוללת התחרות השנתית של אגודת המאיירים של ניו יורק ואיך מגישים מועמדות? ומה הסיבה לכך שמאיירים ישראלים רבים כל כך זוכים להכרה בינלאומית?

עוד בשבוע האיור 2016: לראשונה יוענק השנה פרס שבוע האיור, במסגרת תחרות ״חביב הקהל״ שתתקיים בקרב גולשי ערוץ העיצוב של Xnet – אתר העיצוב, האדריכלות והלייף-סטייל מבית ״ידיעות אחרונות״. להצבעת גולשי הערוץ עומדות 40 עבודות, שנבחרו מתוך מאות על ידי צוות שופטים בכיר שכלל את: האוצרת גלית גאון, מנהלת ספריית האיור במוזיאון ישראל – אורנה גרנות, העיתונאי והמעצב עודד בן יהודה והמאיירת עפרה עמית. גלריית האונליין 5070, שמציעה אוסף ייחודי בהיקפו של כרזות מקוריות בעיצוב ואיור ישראלי בלבד, תעניק פרס כספי בסך 5,070 שקלים למאייר אחד שעבודתו תיבחר על ידי הגולשים, בעמוד ההצבעה המיוחד שהוקם ב-Xnet לקראת שבוע האיור.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden