כל מה שחשוב ויפה

תכנית יזמי העיצוב - מחזור ט׳

פורטפוליו News: נפתחה ההרשמה למחזור התשיעי של תכנית ״יזמי העיצוב״ של עמותת לצאת מהקופסא - נובמבר 2016. גמר ההרשמה: 30.9

יזמי העיצוב 02

תכנית ״יזמי העיצוב״ נוצרה לפני שש שנים על-ידי עמותת לצאת מהקופסא, הפועלת לקידום של מעצבים במטרה לסייע למעצבים צעירים בתהליך הראשוני של פתיחת העסק. עד כה השתתפו בה מעל ל-200 מעצבים. התכנית נולדה מתוך צורך מהשטח של מעצבים-יזמים להבנה של ניהול עסק עצמאי בתחום. מטרתה לתת טעימה וחשיפה לכלים עסקיים וניהוליים הנחוצים למעצבים בפיתוח ראשוני של העסק, תוך יישום ותרגול שיסייעו להם להתקדם עסקית בעולם העיצוב.

משך התכנית שלושה חודשים והיא כוללת סדרה של 13 מפגשים שבועיים, כשכל מפגש מתמקד בנושא שונה וחושף את המעצבים לתהליכים החשובים בשלב ההקמה והניהול של העסק: מתחילים בבניית אסטרטגיה עסקית, קביעת יעדים ובניית התכנית העסקית; ממשיכים עם הנהלות פיננסית, דו״חות, ניהול העסק, נוגעים בשיווק, יח״צ, מכירות ועוד; ובדרך גם לומדים ושואבים השראה ממעצבים ותיקים שהיו במקום שלכם כשהקימו את הסטודיו הראשון שלהם.

בוגרי התכנית יוצאים עם כלים פרקטיים ההכרחיים למעצב-יזם בתחילת הדרך. במהלך התכנית הידע התיאורטי מתורגם ליישום בסדנאות קבוצתית, מטלות אישיות ופעילויות שונות שמטרתן הבניית תהליך שבו כל מעצב-יזם לומד ומיישם ״הלכה למעשה״ את הידע הנרכש על עצמו ועל העסק שלו.

לפרטים נוספים ולהרשמה לתכנית היכנסו לאתר תכניות העיצוב של עמותת ״לצאת מהקופסא״ או פנו לדנה שניאורסון, מנהלת תחום עיצוב בעמותה במייל [email protected]

גמר ההרשמה: 30.9

 

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden