כל מה שחשוב ויפה

TEXTILEMANN: שי שניידרמן בגלריה פריסקופ

פורטפוליו News: בנובמבר 2016 תפתח בגלריה פריסקופ בתל אביב תערוכת יחיד ראשונה לשי שניידרמן - ״TEXTILEMANN under construction forever״. אוצרת: מירב רהט

5תהליך שי שניידרמן

שי שניידרמן – TEXTILEMANN – בוגר המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר, יוצר טוטאלי ואובססיבי, פורם ו״מֵפַלֶט״ פריטים עשויים דֶנים, מפעיל עליהם מניפולציות שונות דוגמת התזה של זרם מים או שיוף באבן משחזת, מפרק ומרכיב אותם מחדש בפעולה עמלנית של רקמה ידנית, ומשלב אותם עם סריגים גמישים שהוא יוצר בסריגת מכונה. הטקסטילים השונים שיוצר שניידרמן משמשים בעבורו כלי רישום ופיסול, ובעזרתם הוא הופך פרטי ריהוט, תיקים, נעליים ופרטי לבוש ליצירות יחידניות בעבודת יד.

במהלך התערוכה שניידרמן יפעל ויעבוד בחלל גלריה פריסקופ, יחשוף את תהליכי היצירה ויציג מגוון רחב של עבודות מבוססות טקסטיל שילכו וישתלטו על המרחב. לצד הצגת עבודתו, שניידרמן ישתף פעולה ויארח גם מעצבי אופנה: את עדי בנג׳ו – בוגרת שנקר טריה – שתציג קולקצית שמלות ג׳ינס וסריגה המבוססות על טקסטילים של שניידרמן, שנוצרו במיוחד לגזרות ולדגמים מתוך פרוייקט הגמר אותו הציגה בשנקר, ואת מעצב האופנה איזק רוזנבאום, שיציג קולקצייה ייחודית של בגדי גברים המבוססים על טקסטילים ושפה חזותית של שניידרמן. עבודתו המשותפת עם השניים מאירה פן נוסף באפשרויות האינסופיות ששניידרמן רואה סביב השפה החזותית שהוא בונה ומפתח בשדה הטקסטיל.

6תהליך שי שניידרמן

שניידרמן יפעל בחלל הגלריה בין התאריכים 6.11 ועד 3.12
שעות פתיחה מיוחדות: ימים א׳-ה׳ 9:00-20:00, ימי ו׳ 11:00-13:00 שבת 10:00-20:00
אירוע פתיחת התערוכה:ביום שלישי 15.11 בשעה 20:00
עבודותיה של עדי בנג׳ו תוצגנה בימים א׳-ה׳, 20.11-24.11
עבודותיו של איזק רוזנבאום תוצגנה בימים א׳-ה׳, 27.11-1.12
בשבת, 3.12, יתקיים אירוע נעילת התערוכה

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden