כל מה שחשוב ויפה

GeekCon בבסיס

פורטפוליו News: אירוע המייקרים הישראלים GeekCon יתקיים בשיתוף בית הספר בסיס לאמנות ותרבות. בהאקתון-מרתון שיימשך 36 שעות, יעבדו וייצרו צוותים משותפים של גיקים טכנולוגיים, יזמים, יוצרים ומדענים, עם סטודנטים לאמנות ואמנים. חשיפת היצירות החדשות לקהל תתקיים בשבת 25.2 בבית הספר בסיס

פלטפורמת GeekCon, המייצגת ומשקפת את תנועת המייקרים הישראלים, מאתגרת את המשתתפים להתמודדות עם שלל סוגיות טכנולוגיות ובניית יצירות חדשניות עובדות ולא בהכרח שימושיות. פרויקט טיפוסי יכול להיות כל דבר המדגים חדשנות ויצירתיות עם רכיבים טכנולוגיים. כך, בין הפרויקטים שנוצרו במסגרת האירועים בשנים האחרונות אפשר למצוא רחפן המצייר גרפיטי, רובוט ״כאפות״, תותח ליירוט רחפנים, רובוט די־ג׳יי, ענן גשם פרטי, גיטרה מחשמלת ועוד.

שיתוף הפעולה, שמתקיים זו השנה הראשונה עם בית ספר בסיס לאמנות, עתיד להפגיש בין שתי קהילות שעד כה לא נפגשו ושיתפו פעולה בקנה מידה מסוג זה – מייקרים ואמנים. המייקרים ייהנו מהשראה אמנותית והאמנים ייהנו משלל חידושי הטכנולוגיה שתשולב באמנות שייצרו.

צילום: טל דואק

פלטפורמת GeekCon פועלת ללא מטרות רווח, על בסיס עבודה התנדבותית, המוקדשת לקידום יצירתיות וחדשנות ״מחוץ לקופסה״ בדגש של עשייה. ההתכנסות השנתית, אחת מחמישה אירועים המתרחשים במהלך השנה, מכונה לעתים קרובות ״קייטנה לגיקים״, מושכת מסה קריטית של יזמים, גיקים וטכנולוגים מהמובילים בארץ. במהלך שנות פעילותה, תרמה הפלטפורמה ליצירתן של מספר חברות סטארט־אפ ישראליות, ולפעילות עסקית של מעל 160 מיליון דולר. הפלטפורמה, המונחה על ידי המתווה ״האקינג לסגנון החיים הדיגיטלי״, החלה את פעילותה לפני 13 שנים.

ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב, אפשר להירשם באתר GeekCon בעלות סמלית של 50 ₪ (עד תאריך 24.2.17 או עד גמר המקומות; מספר המקומות מוגבל). טקס הסיום ואירוע החשיפה פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום: שבת, החל משעה 15:00, בית ספר בסיס לאמנות, רחוב המדע 14, אזור התעשייה הרצליה פיתוח.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden