כל מה שחשוב ויפה

נותנים את האצבע

צבע טרי בפורטפוליו > גלריה רו־ארט תציג ביריד צבע טרי ארבעה אמנים בשיתוף פעולה עם גלריה ראסטר מוורשה. גלריה רוטשילד אמנות תציג תערוכת יחיד לאלכס קרמר, שתתמקד בעבודות הממחישות את תהליכי הבנייה וההרס לסירוגין

ירון אתר

גלריה רו־ארט מתל אביב וגלריה ראסטר מוורשה משתפות פעולה ויציגו יחד ביריד צבע טרי את הפרויקט ״The Finger״. התערוכה תכלול עבודות חדשות, גופניות, הומוריסטיות ומתריסות, שאצרה לאה אביר במשותף עם ווקאש גורצ׳קה, מעבודותיהם של ארבעה אמנים.

זבגנייב ליברה

זביגנייב ליברה תציג סדרת תצלומים ש מתעמתת עם תוקפנותו של האקלים הפוליטי־חברתי הנוכחי. האמן עצמו נוכח בסצינות פוליטיות אלימות.

ירון אתר יציג פסל חדש ומסתורי ועבודת וידאו ״Remurder״, שצולמה בפולין בשנת 2014, ושמציגה הודאות של ארבעה שחקנים המגלמים דמויות רצחניות בסרטים ומחזות אירופאים. 

הדס סט

הדס סט תציג מיצב צילום חדש בשם ״מערך ארבע אצבעות״ העוקב אחר תצורת מטס של ארבעה מטוסי קרב. בכל אחד מהצילומים ישנו שיבוש מוכר מאלבומי התמונות המשפחתיים: אצבע המשתרבבת לתוך הפריים הכאילו־מושלם של תצלומי נופש והישגי ילדות.

פז׳מק מאטצקי עוסק בהפרשות של התרבות החומרית והחזותית. באמצעות פעולות ציוריות שנונות, בעבודות קולאז׳ קטנות, האמן מחבר ציטוטים, שבלונות וקרעי תצלומי עיתונות, המפלרטטות עם פורנוגרפיה ופוליטיקה.


אלכס קרמר

גלריה רוטשילד אמנות תציג בצבע טרי תערוכת יחיד של אלכס קרמר, שתתמקד בעבודות הממחישות את תהליכי הבנייה וההרס לסירוגין, ואת בדיקת הגבולות והמנעד של התנועה הפיזית, כפי שהיא נתפסת בדו־ממד. השחקן הראשי בעבודותיו של קרמר הוא קודם כל הקו, שאליו מצטרפים, בליווי חוקיות ייחודית, הצבע והחומר.

אצל קרמר הציור הוא זירת התרחשות פיזית־חומרית, בדומה לעקבות בטבע או עקבות מוחשיות של ישות חיה. הקו של קרמר נרשם ונחרט כזיכרון־תנועה שהוטבע בחומר. הציור שלו הוא פועל יוצא של חקירת תנועה פיזית־מוטורית ושל בחינה של גבולות הפורמט והחומר. יהיה אשר יהיה נושא מסגרת צורני־ייצוגי – דימוי אדם, נוף או חיה – עבודותיו מזמינות ראשית כל קריאה המבוססת על ערכים מופשטים.

אלכס קרמר

אלכס קרמר

קרמר נולד בטזיקיסטן בשנת 1966 והגיע לישראל בצעירותו. הוא הציג תערוכת יחיד במוזיאון תל אביב והשתתף בתערוכות קבוצתיות. בנוסף לציור ולהוראה בשנים האחרונות מופיע קרמר בפרפורמנס המשלבים סאונד, תנועה ורישום, אלתור המבוסס על קשב הדדי ועל הנחיות מבניות כלליות.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden