כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

ארי סת׳ כהן בסטורי שרונה

פורטפוליו News: מפגש עם הבלוגר והצלם ארי סת׳ כהן, מהבלוג Advanced Style, יתקיים ביום חמישי 16.3 בסטורי שרונה  

מעטים הבלוגרים בעולם האופנה שהצליחו לייצר מהפכה של ממש בתעשייה. ארי סת׳ כהן, צלם אופנת רחוב יהודי מניו יורק החל לפני כעשור לצלם נשים מבוגרות ברחוב, בעלות סטייל מיוחד. עם הרבה אהבה למושא הצילום, הוא מצליח להוכיח שלסטייל אין גיל. הבלוג – ביחד עם שני הספרים שבאו בעקבותיו וסרט תיעודי מצליח – הצליחו לייצר הבנה בתעשיית האופנה שיש כוח עצום לנשים בגילאים מבוגרים. חלק מהנשים שצילם כהן הפכו לאייקוניות (כמו הזינוק של אייריס אפל) וחלקן אף השתתפו בקמפיינים גלובלים של מותגי על (כדוגמת לאנווין).

סת׳ כהן הגיע לתל אביב במסגרת שבוע האופנה וביום חמישי 16.3 הוא ישוחח עם אייל דה ליאו על המהפכה שיצר בלוג האופנה שלו, יחתום על ספריו שיהיו במכירה מיוחדת ויפגש עם אושיות אופנה מקומיות בגיל הזהב, בחנות הדגל של סטורי במתחם שרונה בשעה 17:00.

ארי סת׳ כהן

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden