כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים ב־28 בינואר 2018 - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

קול קורא: שבוע האיור 2017 בקן הקוקיה

פורטפוליו News: קול קורא להגשת עבודות לתערוכה ״ציפורים בקן״, שתתקיים כחלק משבוע האיור של תל אביב בחודש נובמבר בקן הקוקיה בשוק הפשפשים ביפו. אוצרת: מרינה פוזנר

הקוקיה היא הציפור היחידה בטבע שמטילה את הביצים בקנים של ציפורים זרות. לקראת שבוע האיור 2017 הוטלו המון ביצים, ומגוון של ציפורים חדשות יבקעו בקן הקוקיה ביפו. התערוכה תציג פרשנויות ויזואליות של ציפורים דרך התייחסות לצורה, למהות, לסמליות, לנסתר או לגלוי בכל מה שנוגע לציפורים;, עבודות איור שמציגות פרשנויות שונות למושג ולמהות של הציפור בדו־ממד, תלת־ממד או אנימציה.

קן הקוקיה הוא כלבו לתרבות ואמנות בלב שוק הפשפשים ביפו, במבנה מלא השראה, קומפלקס משולב של אמנות ותרבות, בית ליוצרים עם חללים לפעולות אמנותיות שונות, תכנית שהות אמן, חוגים, סדנאות, הרצאות, הופעות, הקרנות סרטים, ערבים מיוחדים ופופ־אפ מעצבים לצד חוויה קולינרית ובילוי.

במקביל לתערוכה יתקיימו במהלך שבוע האיור בקן הקוקיה פעילויות איור נלוות שמשתפות את הקהל הרחב, בשיתוף בירה מכבי.

להגשת עבודות ופרטים נוספים: art@cuckoosnest.co.il
מועד אחרון להגשת עבודות: 20.7.2017

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden