כל מה שחשוב ויפה
אי עיצוב האופנה של האחים מוסלין

שבוע העיצוב ירושלים בפורטפוליו // היום הרביעי

פורטפוליו Promotion: התערוכות, ההרצאות, הפעילויות, המיצבים והמיצגים שאסור להחמיץ בשבוע העיצוב ירושלים // סיורים ספקולטיביים בשכונת טלביה ומיצג אופנה ביער מלאכותי ובמדבר מופשט

אתמול

איך נראים החיים על אי בודד? מה היה קורה אם הייתם מגיעים למקום פראי, שומם וראשוני, וברשותכם רק כלים בסיסיים על מנת לשרוד? זה בדיוק מה שתתבקשו לעשות כשתבקרו במרכזת בזק באי עיצוב המוצר של שבוע העיצוב ירושלים, בניהולו האמנותי של איתי אהלי; וזה בדיוק מה שסטודיו יהלומיז (טל הדר ורועי יהלומי) עשו אתמול בערב הקוקטייל שהוקדש לחוויית עיצוב קולינרי.

במסגרת הערב נוצר שיתוף פעולה בין השף המולקולרי און משען לבין סטודיו יהלומיז שיחד יצרו ערב מיוחד וטעים ששילב עיצוב כלים, אוכל ומנות ייחודיות שכללו סביצ׳ה דג, אבטיח מוחמץ ופלפל חריף ממולא בשוקולד. אלה הוגשו על פרופילי אלומיניום שהוקפאו בחנקן נוזלי, הוצמדו לקורות עץ והונחו על משטחי אבן קיסר. 

מתכוננים לחוויית עיצוב קולינרי באי עיצוב המוצר

צילום: דור קדמי

צילום: דור קדמי

צילום: דור קדמי

צילום: דור קדמי

היום

מושון זר אביב ושלו מורן ישיקו הערב בשעה 18:00 את פרויקט הסיורים הספקולטיביים, שבמסגרתו הן ביקשו מכותבות וכותבים שונים – וביניהם יעל ברתנא, אמילי עמרוסי, שהרה בלאו, בועז לביא וחגית קיסר – להוביל סיורים שונים הכוללים מספר מוקדי תיירות בעיר העתידית, כל אחת ואחד מהם ב״ירושלים הספקולטיבית״ שלו. כל סיור. במסגרת הפיילוט של הפרויקט, שיושק הערב בשבוע העיצוב, הסיורים זמינים להאזנה דרך אפליקציית תיירות סטנדרטית.

בכדי לגלות כל אחד מהתרחישים העתידיים, נדרשים המבקרים להגיע פיזית לכל מוקד תיירותי עתידי, ורק אז יתגלה העתיד לאוזניהם וייחשף הנרטיב הספקולטיבי הייחודי שלו. בקרוב יעלה גם אתר מלא באתר speculativetourism.com והסיורים יהיו זמינים באפליקציית Tales and Tours לטלפונים חכמים, החל ממועד ההשקה.

הערב בשעה 18:00: הסיורים הספקולטיביים

אי עיצוב האופנה של האחים מוסלין

 

מחר

רן וולף, הבעלים של חברת ״רן וולף תכנון אורבני וניהול פרויקטים״, המנהלת את שבוע העיצוב, ממליץ להגיע מחר בשעה 20:00 למרכזת בזק, למיצג האופנה המשותף לאי עיצוב האופנה, בראשותם של האחים מוסלין, ולאי עיצוב המוצר בראשותו של איתי אהלי. תחת הכותרת I usually get dressed – ותוך שיתוף פעולה של הסטייליסטית שי לי ניסים והצלם אסף עיני – המיצג יבחן סיטואציות של הלבשה ואבזור בשני מרחבים שונים – ביער מלאכותי ובמדבר מופשט.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden