כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים ב־28 בינואר 2018 - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

זמן קפוא / אי־תנועה

פורטפוליו News: קול קורא למאיירים להגשת עבודות לתערוכה ״זמן קפוא / אי־תנועה״ שתתקיים במסגרת שבוע האיור 2017 בחלל הסטודיו של איגלו קריאייטיב

כסטודיו לאנימציה, אין דבר שחברי איגלו קריאייטיב מעריכים יותר מתנועה עוצרת נשימה או פריים שיודע לתפוס את רגע השיא מתוך סיפור שלם: ההבזק שלפני הפיצוץ. מאית השניה לאחר הזינוק. שיא המהירות או עצירת פתע. לחיצה על ההדק. רגע קבלת הבשורה. נקודת המפנה שבין לפני ואחרי.

מהו שבריר הזמן הקפוא, שבו אפשר רק לדמיין את מה שקרה לפני ומה שעוד עתיד לבוא? בתערוכה ״זמן קפוא / אי-תנועה״ חברי הסטודיו מזמינים אתכם לנסות ולתפוס את הרגע שבו הזמן קופא בנקודה המגרה ביותר את הדמיון. הנקודה שבה אנחנו, הצופים, משלימים את הסיפור. בין אם זה דימוי מופשט, סצינה מורכבת או מבע רגשי – הכל תלוי היכן היוצר מחליט ללחוץ על כפתור ה־PAUSE.

  • את העבודות יש להגיש עד יום שבת 5.8.17 כקבצי JPG או PDF
  • על העבודות להיות בפורמט A4 וברזולוציה גבוהה (300dpi)
  • יש לתת כותרת לעבודה
  • האיור המוצע יכול להיות גם פריים מתוך סרט אנימציה של היוצר
  • היוצרים יקבלו הודעה באם עבודתם נבחרה לתערוכה עד לתאריך 15.8
  • את העבודות יש לשלוח למייל arik@igloocreative.co.il

 

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden