כל מה שחשוב ויפה

שלי סתת קומבור מונתה לעמוד בראש המחלקה לצורפות ואופנה בבצלאל

פורטפוליו News: הוועד המנהל של בצלאל אישר את בחירתה של שלי סתת קומבור לראש המחלקה לצורפות ואופנה בבצלאל. סתת קומבור תחליף בתפקיד את ראש המחלקה המכהנת, תמרה יובל ג׳ונס

שלי סתת קומבור. צילום: אילון קומבור

הוועד המנהל של בצלאל אישר את הבחירה של ועדת האיתור של האקדמיה לתפקיד ראש המחלקה לצורפות ואופנה. שלי סתת קומבור היא בוגרת המחלקה לצורפות ואופנה בבצלאל, מעצבת ומייסדת – יחד עם אילון, בן זוגה – של מותג הנעליים המצליח coupleof, המפעיל כיום שלושה סניפים וחנות מקוונת. היא זכתה בפרסים חשובים, ביניהם פרס העיצוב מטעם משרד התרבות, והציגה בתערוכות רבות בארץ ובעולם. בנימוקי השופטים של פרס משרד התרבות נאמר ש״הזוג סתת קומבור הם מפעל חיים פורץ דרך בתחום עיצוב ועשיית נעליים בארץ ובחו״ל. בעבודתם ניכרת תעוזה מחשבתית המובילה להגדרה מחודשת ורעננה של מושג הנעל, ועיצובה באמצעות יצירת ׳מבנים׳ חדשניים הנדמים לבניניים אדריכליים מקוריים״.

בוועדת האיתור היו חברים פרופ׳ עדי שטרן, ד״ר יובל קרניאל, אלי פטל, מיכל איתן, פרופ׳ עינת לידר, שירלי בר אמוץ ועו״ד עזרי לוי. רקטור בצלאל, ד״ר יובל קרניאל, ברך על המינוי ומסר: ״אנו מאחלים לשלי הצלחה בתפקידה, ונפעל במשותף כדי להעשיר ולחזק את המחלקה, המחברת בין עיצוב אופנה, צורפות ואביזרי אופנה כמו נעלים ותיקים. נפעל יחד כדי לתת דגש על רכישה של כלים מעשיים שיסייעו לבוגרים להשתלב ולהוביל מיזמים של עיצוב אופנה צורפות ואביזרי אפנה. תודתי הכנה נתונה לתמרה יובל ג׳ונס, ראש המחלקה היוצאת, על תרומה הגדולה בהובלת המחלקה ולבצלאל, ואני סמוך ובטוח ששלי תמשיך להצעיד קדימה את המחלקה״.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden