כל מה שחשוב ויפה

מגזין פורטפוליו מצרף לשורותיו את מיה אור ולירוי שופן

מגזין פורטפוליו ממשיך להרחיב את תחומי הכיסוי ומצרף לשורותיו את מיה אור ולירוי שופן. אור, עד לאחרונה העורכת הראשית של מגזין בית ונוי, תשמש כעורכת תחום עיצוב הפנים והאדריכלות בפורטפוליו. שופן, מייסד האתר TheCritical-F, ישמש כעורך האופנה של המגזין

מיה אור ולירוי שופן מצטרפים למערכת מגזין פורטפוליו. אור, עד לאחרונה העורכת הראשית של מגזין בית ונוי, תשמש כעורכת תחום עיצוב הפנים והאדריכלות בפורטפוליו. במשך שני עשורים היא חשפה את ציבור הקוראים של מגזין בית ונוי לתכני אדריכלות ועיצוב מגוונים, הייתה שותפה בתכנון והנחיית כנסים מקצועיים, ערכה מוספי עיצוב יעודיים, והיא נחשבת למומחית מובילה בתחומה.

שופן – שישמש כעורך האופנה של המגזין – הוא מרצה במחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, עיתונאי וחוקר אופנה. בעבר היה עורך ״וואלה! אופנה״ ולפני כשנתיים ייסד את האתר TheCritical-F. מאמריו התפרסמו בישראל ובחו״ל, בין היתר ב־Business of Fashion, ב־The Fashion Law וב־Vulture Singapore. השניים מצטרפים לעורכת האמנות של פורטפוליו, חגית פלג רותם, וליובל סער, מייסד פורטפוליו והעורך הראשי.

לירוי שופן ומיה אור

סער: ״אני שמח ונרגש לצרף לפורטפוליו שני כוחות מובילים בעולם העיצוב הישראלי, מיה אור בתחום עיצוב הפנים והאדריכלות ולירוי שופן בתחום האופנה. הצטרפותם למערכת פורטפוליו מסמנת שלב חדש בהתפתחות המגזין ובהתבססות שלו כמגזין תרבות עצמאי, מוביל ומשפיע. הניסיון והידע שאור מביאה איתה הוא נדיר ויקר ערך, כמו גם הקול הייחודי של שופן בעולם האופנה המקומי והזרקור שהוא מפנה אל תהליכים ומגמות בשדה.

״הרחבת צוות המערכת של פורטפוליו היא חלק ראשון מתוך מהלך אסטרטגי רחב יותר. בימים אלה אנו מעמיקים ומרחיבים את הסיקור של תחומים נוספים בתרבות החזותית, בשילוב כותבים אורחים מובילים בתחומם, כמו גלית גאון, מירב רהט וחגית סעד. בהמשך השנה אנו מתעתדים להשיק את המגזין בפורמט חדש, שישקף את הרחבת פורטפוליו וביסוסו כמגזין תרבות רחב הקף. אני סמוך ובטוח שעשרות אלפי הקוראים ימשיכו ליהנות מתוכן עשיר ורחב, המהווה במה אקטואלית ומשמעותית לסיקור תחומי התרבות בארץ, שמקומם הולך ומצטמצם בכלי התקשורת״.

מגזין פורטפוליו הוא כלי תקשורת עצמאי, הפונה לקהל הרחב ומשמש נקודת מפגש לקוראים עם זירת התרבות החזותית השוקקת בארץ ובעולם. המגזין יוצא לאור ביוזמה ובמימון עצמי – על ידי עיתונאים המאמינים בחשיבותה של עיתונות מקצועית ואיכותית בתחום התרבות – ומפרסם מידי יום ראיונות, ביקורות וחדשות. למגזין, שפועל מאז שנת 2005, קהל קוראים נאמן מקרב הציבור הרחב, לצד הקהל המקצועי של מעצבים, אמנים, אדריכלים, אוצרים, סטודנטים ואנשי אקדמיה.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

2 תגובות על הכתבה

  1. אסתי דינור

    תתחדשו
    מיה אור מוכרת וחביבה ואני בטוחה שתהיה זו תוספת רבת ערך לתחום עיצוב הפנים ולמגזין . בהצלחה

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden