כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

בת דזבלי מונתה לראשת מסלול ניו מדיה במוסררה

פורטפוליו News: אמנית המדיה בת דזבלי (Girl־Batt) מונתה לתפקיד ראשת המסלול ללימודי ניו מדיה בביה״ס מוסררה

בת דזבלי (Batt-Girl). צילום: יח"צ

האמנית בת דזבלי מונתה לעמוד בראש המסלול ללימודי ניו מדיה בביה״ס לאמנות, מדיה ומוזיקה חדשה מוסררה. דבלי, המוכרת בכינוי Girl־Batt, היא אמנית ותיקה המשלבת בעבודותיה אמנות רשת, עיצוב אינטראקציה, טקסטים ושפות דיגיטליות, אקטיביזם ומלאכות יד קדומות לצד דיגיטליות. היא פועלת בקולקטיבים אמנותיים ובשיתופי פעולה, ועבודותיה הוצגו בתערוכות רבות בארץ ובעולם, בין היתר במוזיאון תל אביב, בפסטיבל ארס אלקטרוניקה, במוזיאון הרצליה, במוזיאון המדע בירושלים, בפסטיבל רודיאו ועוד. בעבודותיה מבקשת דזבלי להרחיב את האפשרויות והמבע של הפעולה האנושית באמצעות ממשקים ואינטראקטיביות, ותפיסה של הצופים כחלק מן היצירה.
בת דזבלי: ״מדברים כיום הרבה על ניכור טכנולוגי, אבל תחום הניו מדיה בבסיסו מציע גם חזרה לקהילתיות ולשיתופיות. אני שואפת להתייחס למחלקה כאל קהילה פעילה ותומכת, החורגת מגבולות המוסד וזמן הלימוד עצמו: לעודד תהליכי עבודה משותפים בקבוצות ובקולקטיבים בין הסטודנטים, לעודד הזמנת שותפים מחוץ לבית הספר להשתתף בחלק מהקורסים והפרויקטים, לעודד שימוש בעקרונות וטכנולוגיות של קוד פתוח ושל תיעוד והפצה חינמיים ושיתופם בקהילה, לעודד  ניסיון לגבש מודל השתכרות ומכירה קולקטיבי של עבודות אמנות ויוזמה של תערוכות ואירועי אמנות ועוד״.

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden