כל מה שחשוב ויפה
תמיד כאן, תמיד בצלאל
דניאל בירי, מתוך תצוגת הגמר של המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, 2017. צילום: רפי דלויה

שועטת קדימה: המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר מדורגת במקום ה־6 בעולם

פורטפוליו News: אתר האופנה והעסקים המשפיע ביזנס אוף פאשן מפרסם את דירוג בתי הספר הטובים בעולם לשנת 2017. המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר מטפסת ארבעה מקומות אל המקום השישי

הבוקר (שני) פרסם אתר האופנה הבינלאומי ״ביזנס אוף פאשן״, הנחשב לאוטוריטה בנושאי כלכלה, אסטרטגיה ואופנה, את דירוג בתי הספר הטובים בעולם לעיצוב אופנה לשנת 2017. המחלקה לעיצוב אופנה במכללת שנקר דורגה במקום ה־6 בעולם. בכך היא שועטת קדימה ארבע מקומות, לאחר שבדירוג של השנה הקודמת היא סיימה במקום ה־10.

הדירוג השנתי של בינזס אוף פאשן נחשב לאחד המקיפים בתחומו, והוא תולדה של מחקר מקיף הנערך במשך חודשים. הוא מצליב בין ראיונות עם סטונדטים, תוצאות בתחרויות עיצוב בינלאומית ומכמת השפעה בין־לאומית, בין היתר על פי יכולותיהם של הבוגרים להתברג בתפקידים בכירים בתעשיית האופנה. על פי הדירוג, שנקר מקבלת את הציונים הגבוהים בכל הקשור לחוויית הלמידה ולערך הלימודים לטווח ארוך.

עדויות של סטודנטים ובוגרים שהובאו בסקר ציינו בין היתר כי בית הספר מכין אותם היטב לתעשייה, וכי הם מרוצים מהעובדה שבית הספר נוקט בגישה הוליסטית, רלוונטית וחדשנית, וכי בית הספר מעדכן באופן שוטף את הקורסים. בכך, המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, בהובלת ראשת המחלקה הגברת לאה פרץ, עוקפת כמה מבתי הספר המבוקשים והמפורסמים בעולם. בין היתר את המכון הטכנולוגי בניו יורק (FIT), שהגיע למקום השביעי, ואת פולימודה בפירנצה, שהגיע למקום השמיני. את העשיריה פותחת המחלקה לעיצוב אופנה סנטרל סיינט מרטינס בלונדון וסוגרת אוניברסיטת וסטמיניסטר בלונדון.

״אני מאושרת לראות שהמחלקה מקבלת את המקום הראוי לה בדירוג בין־לאומי, זאת למרות שאנחנו בישראל ורחוקים מכל בירת אופנה עולמית״, אמרה פרץ בתגובה לידיעה. ״לא יכולתי לבקש מתנת סיום מדהימה יותר לשנה האחרונה שלי כראש המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר. להישג הזה שותפים צוות המרצים המסור והנפלא והסטודנטים המוכשרים שלנו״.

– – –

גילוי נאות: לירוי שופן, עורך האופנה של פורטפוליו, הוא מרצה במחלקה לעיצוב אופנה בשנקר

*כוכבית מייצגת שדות חובה

תגובה אחת

  1. יואב

    מכובד ביותר. מי החמישיה הראשונה?

Comments are closed.

הוסיפו תגובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden