כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

קול קורא: Cosentino Challenge

פורטפוליו News: חברת קוסנטינו ישראל מכריזה על אתגר קוסנטינו, תחרות שמטרתה פיתוח פרקטיקה ויצירתיות, עידוד השגיות וחשיבה מחוץ לקופסה בשימוש בחומר ה־DEKTON

אתגר העיצוב של קוסנטינו (צילום: מ״ל)

חברת קוסנטינו מזמינה אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי מוצר וסטודנטים לעיצוב ואדריכלות להגיש את מועמדותם לפרס מצוינות בעיצוב ואדריכלות בשלוש קטגוריות. חבר השופטים יכלול את האדריכל והמעצב הבין־לאומי רון ארד, שיכהן כיושב הראש של חבר השופטים; האדריכל ניני ורשבסקי, ראש המחלקה לעיצוב פנים במכון טכנולוגי חולון; העיתונאית חדווה אלמוז, העורכת של מגזין בנין ודיור; ואת סמנכ״ל תקשורת קוסנטינו העולמית, סנטייגו אלפונסו רודריגז. ביחד הם יבחרו את שלושת הפרויקטים שיזכו את הזוכים בפרסים יקרי ערך, בהם טיול קולינרי בחבל ספרד, חשיפה מכובדת באמצעי התקשורת בישראל ובעולם, וייצוג ישראל באתגר קוסנטינו הבינלאומי (המתקיים מידי שנה, זו השנה ה־12).

הקטגוריות שבהן יוענק הפרס:

  • חדשנות בחומר – עיצוב המוצר: אסתטיקה, חדשנות יצירתית וחשיבה טכנולוגית בשימוש בחומר DEKTON. נדרש מפרט A1 עם סקיצות, שרטוטים והדמיות, בליווי חומר כתוב שלא יעלה על עמוד טקסט A4 לרבות הצגת יישום בפועל.
  • עיצוב המטבח: אסתטיקה, תכנון, חשיבה עיצובית ופונקציונלית, יצירה חדשנית ושימוש בחומר ה־DEKTON. נדרשות 4-8 תמונות של המטבח, לרבות תכניות וסקיצות המאפשרות תמונה מקיפה של העבודה, בליווי חומר כתוב שלא יעלה על עמוד טקסט A4.
  • עיצוב מטבחי העתיד – אתגר לעידוד מצוינות: דו״ח שהפיק מכון סיילסטון בראשו חברת קוסנטינו שופך או על מגמות עתידיות בתחום המטבח, שצפוי להיות מרחב רב תפקודי מרושת טכנולוגית וממוקד בריאות. מעבר לאסתטיקה העיצובית תבחן התייחסות חדשנית וטכנולוגית לשאלה כיצד ייראו מטבחי העתיד. נדרש מפרט A1 עם סקיצות, תוכניות, הדמיות ורעיונות חדשניים. בלווי חומר כתוב שלא יעלה על שני עמודי טקסט A4.

ההכרזה על הזוכים תתקיים במהלך חודש מרץ 2018.
להגשת מועמדות וקבלת ערכת תחרות ליחצו כאן >>

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden