כל מה שחשוב ויפה

עמי כץ מונה למנכ״ל מוזיאון ארץ ישראל

פורטפוליו News: עמי כץ מונה למנכ״ל מוזיאון ארץ ישראל, ויחליף את אילן כהן שכיהן בתפקיד במשך 20 שנה. ״המוזיאון יהיה אחד משלושת המוזיאונים המובילים במדינה, יעמיד את המתח בין אומנות לאמנות על סדר יומו, יוביל את נושא הצילום האקטואלי ויפנה לקהלים חדשים בדגש על צעירים ותיירים״, הוא אומר

בתהליך איתור שארך כחצי שנה, נבחר מר עמי כץ לכהן כמנכ״ל מוזיאון ארץ ישראל, על ידי ועדת איתור שמינה דירקטוריון המוזיאון ובראשה יושב הראש עו״ד צביקה האוזר. כץ – בוגר תואר שני בהצטיינות במדיניות ציבורית ותואר ראשון באמנות התיאטרון מאוניברסיטת תל אביב – החחליף את אילן כהן שכיהן בתפקיד במשך 20 שנה. בתגובה למינוי אמר כץ שהחזון שלו הוא ש״המוזיאון יהיה אחד משלושת המוזיאונים המובילים במדינה, יעמיד את המתח בין אומנות לאמנות על סדר יומו, יוביל את נושא הצילום האקטואלי ויפנה לקהלים חדשים בדגש על צעירים ותיירים״.

כץ כיהן בשבע השנים האחרונות כמנכ״ל המישלמה ליפו – הרשות העירונית לפיתוח יפו. במהלך כהונתו יזם והוביל מספר פרויקטים נבחרים, ביניהם הקמת מבנה לבית הספר לתיאטרון ע״ש ניסן ניסן נתיב ביפו, הקמת מרכז צעירים, הקמת מבנה לעירייה ביפו, הקמת זרם חינוך דו לשוני, פסטיבל כוכב נולד למגזר הערבי, שיקום תשתיות תיירות ועוד. כמו כן, כיהן כמנהל אגף משאבי אנוש בעיריית תל־אביב-יפו, ניהל את המחלקה למוסיקה ואמנויות הבמה בעיריית תל־אביב-יפו, ובעברו אף היה מנהל אמנותי בתיאטרון לילדים ״ביממא״ ושחקן בקבוצת התיאטרון נווה צדק. במקביל לעבודתו כיהן כיו״ר דירקטוריון חברת חלמיש.

עמי כץ. צילום: ראובן קפוצינסקי

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden