כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

צילום: שמעון אדרי

קול קורא: להזיז הרים

פורטפוליו News: יום העיון השנתי של המחלקה לעיצוב במכללת סמינר הקיבוצים, שיתקיים בתאריך 30.4.2018 תחת הכותרת ״להזיז הרים״, יבחן ויציג את יכולתו של הבודד להוביל וליצר שינוי משמעותי באמצעות עיצוב

יום העיון השנתי של המחלקה לעיצוב במכללת סמינר הקיבוצים יבחן פעולות שנקטו אנשים בשדה העיצוב לכדי יצירת שינוי, וידון בפרקטיקות פעולה של יחידים היוצרות השפעה. הוא ידון במקרים שבהם בודדים פעלו לשינוי חברתי רחב היקף ובמקרים שבהם השינוי נעשה על ידי בודדים ובעבור בודדים; בשינוים מרחיקי לכת וגם בשינויים קטנים המתאחדים לשינוי משמעותי; ובשאלות כמו מה כוחו של היחיד המעצב בחברה, והאם יחידים יוצרים שינוי או הם רק הד למהלך חברתי רחב יותר.

יום העיון יתקיים בתאריך 30.4.2018 ויתחלק בין הרצאות בפני מליאת יום העיון לבין סדנאות לסטודנטים במחלקה. מרצים המעוניינים להציע הצעות להרצאות של בין 20-40 דקות ולסדנאות של עד שלוש שעות, מתבקשים להגיש תקציר בהיקף שלא יעלה על שלושת רבעי עמוד A4, יישור דו־צדדי, פונט דוד 12 נקודות וברווח של 1.5 בין השורות. אפשר להגיש תקצירים גם בשפה האנגלית.

על ההצעות להגיע עד לתאריך 15.2.2018 לכתובות המייל:
dorior@gmail.com / Dana.Tsarfaty@smkb.ac.il
בשורת הנושא נא לציין: ״הצעה ליום העיון – להזיז הרים״.
תשובה לגבי השתתפות בכנס תגיע לא יאוחר מה־10.3.2018

צילום: שמעון אדרי

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden