כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

ביתן ארגנטינה בביאנלה לאדריכלות בונציה (צילום: פרנצסקו גאלי)

ונציה 2018: סיור לביאנלה ה־16 לאדריכלות

תחת הכותרת חלל פנוי (Free Space) אדריכלים מכל העולם עוסקים בסוגיות של חיים, תרבות וחברה. סיור מיוחד לביאנלה לאדריכלות, בהדרכת חגית פלג רותם: יום א׳ 28.10 – יום ד׳ 31.10

סיורי פורטפוליו מגיעים לביאנלה ה־16 לאדריכלות בוונציה: תחת הכותרת חלל פנוי (Free Space) אדריכלים מכל העולם עוסקים בסוגיות של חיים, תרבות וחברה; היחסים בין האדם לטבע; טכנולוגיה, עיר וקהילה; הבית והחוץ.

מועד הסיור

יום א׳ 28.10 – יום ד׳ 31.10 – מותאם למועדי טיסות ישירות של אל על, אך תוכלו לשלב טיסות על פי בחירתכם.

הסיור הוא מעין סמינר מרוכז בקבוצה קטנה ופרטית. נגלה את המגמות המשמעותיות שמעסיקות את עולם האדריכלות, נראה מבנים ייחודיים ומרתקים שהוקמו במיוחד לתקופת הביאנלה, לצד מיצבים אמנותיים המשולבים במבנים עתיקים ובאזורים פתוחים, ותערוכות מרגשות במוזיאונים משובחים. וכל זאת על רקע ונציה – אחד מפלאי העולם. העיר המספקת רקע מצוין הן להתרחשות האמנותית והן להיסטוריה ולאדריכלות הייחודית, שהתפתחה במקום והיא משומרת במאמץ רב ובתנאים לא פשוטים.

הביאנלה לאדריכלות 2018, מראה כללי. צילום: Italo Rondinella

את הסיורים עורכת ומדריכה העיתונאית חגית פלג רותם, מומחית לתרבות חזותית, עורכת שותפה במגזין פורטפוליו. כל סיור הוא תוכנית אצורה היטב, מעין סמינר מרוכז באדריכלות ואמנות עכשווית, הנטוע בהוויה הייחודית של ונציה – בתנועה המתנהלת על המים, בארמונות הרנסנסיים המתפוררים ובמבוך הסמטאות של העיר. נבקר בביאנלה על חלקיה הרשמיים והנסתרים; בתערוכות נבחרות במוזיאונים ובאתרים המפתיעים והמעניינים ביותר ברחבי העיר. ניפגש עם יוצרים ואוצרים, עם אוכל מקומי ומנהגים מרתקים בעיר שחוברה לה יחדיו מאלפי איים קטנטנים. כל אלה ירכיבו את המסע המופלא שלנו.

מספר המשתתפים מוגבל עד 15, הארגון פרטי והיחס אישי.

לפרטים והזמנת מקום: 052-3423221/ hagitpr@gmail.com

 

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden