כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

אביטל אשד אביטל, הביאנלה לקרמיקה, מוזיאון ארץ ישראל, 2016. צילום: ליאוניד פדרול

הביאנלה לאומנויות ועיצוב 2020: מפגש מקדים עם האוצרים

פורטפוליו News: מפגש פתוח עם האוצרים הראשיים של הביאנלה לאומנויות ועיצוב תל אביב יתקיים במוזיאון ארץ ישראל ביום ראשון 17.3 בשעה 17:30

ביום ראשון 17.3 בשעה 17:30 יתקיים במוזיאון ארץ ישראל מפגש פתוח עם אנריאטה אליעזר ברונר ויובל סער, האוצרים הראשיים של הביאנלה לאומנויות ועיצוב תל־אביב, שתיפתח בשנה הבאה. השניים יספרו על הרציונל שעומד מאחורי המהלך החדש לקיום ביאנלה משותפת לאומנויות ולעיצוב, ותינתן הזדמנות להצגת שאלות בקשר לקול הקורא.

הביאנלה תציג תמונת מצב עדכנית של תחומי האומנויות והעיצוב השונים, בדגש על קרמיקה, זכוכית, צורפות, טקסטיל ונייר. ובכך תהווה המשך טבעי לעיסוק רב־השנים של המוזיאון על אוספיו בתחומי התרבות החומרית המקומית. היא תימשך כחצי שנה, תתפרש ברחבי המוזיאון ,ותציג את התחומים השונים, כשהם משולבים זה בזה.

תחת התמה ״און/אוף״ תבקש הביאנלה להציג עבודות, שבבסיסן מצוי המתח בין עבר, הווה ועתיד; בין מלאכות ותיקות ועבודת יד לבין שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובכלים דיגיטליים; בין המסורתי לאקספרימנטלי; בין החד־פעמי, הקונספטואלי והאמנותי לבין התעשייתי, התכליתי והפונקציונלי. זאת במטרה לחשוף לקהל הרחב את שדה הפעולה היום־יומי של האומנים והמעצבים המקומיים ולהציג כיצד פרקטיקות אומנותיות אלה באות לידי ביטוי במאה ה־21, משפיעות זו על זו ומושפעות זו מזו.

האוצרים הראשיים של הביאנלה הם אנריאטה אליעזר ברונר ויובל סער, שיעבדו בשיתוף עם אוצרי המשנה מירב רהט, ניר הרמט וליאורה רוזין. קול קורא להגשת עבודות התפרסם באתר המוזיאון; מועד אחרון להגשת עבודות: 30.4.

x סגירה

הוסיפו תגובה

תגובה אחת

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden