כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

אביטל אשד אביטל, הביאנלה לקרמיקה, מוזיאון ארץ ישראל, 2016. צילום: ליאוניד פדרול

הביאנלה לאומנויות ועיצוב 2020: מפגש מקדים עם האוצרים

פורטפוליו News: מפגש פתוח עם האוצרים של הביאנלה לאומנויות ועיצוב תל אביב יתקיים במוזיאון ארץ ישראל ביום רביעי 10.4 בשעה 17:30

ביום רביעי 10.4 בשעה 17:30 יתקיים במוזיאון ארץ ישראל מפגש פתוח עם אוצרי הביאנלה לאומנויות ועיצוב תל־אביב, שתיפתח בשנה הבאה. האוצרים יספרו על הרציונל שעומד מאחורי המהלך החדש לקיום ביאנלה משותפת לאומנויות ולעיצוב, ותינתן הזדמנות להצגת שאלות בקשר לקול הקורא.

הביאנלה תציג תמונת מצב עדכנית של תחומי האומנויות והעיצוב השונים, בדגש על קרמיקה, זכוכית, צורפות, טקסטיל ונייר. ובכך תהווה המשך טבעי לעיסוק רב־השנים של המוזיאון על אוספיו בתחומי התרבות החומרית המקומית. היא תימשך כחצי שנה, תתפרש ברחבי המוזיאון ,ותציג את התחומים השונים, כשהם משולבים זה בזה.

תחת התמה ״און/אוף״ תבקש הביאנלה להציג עבודות, שבבסיסן מצוי המתח בין עבר, הווה ועתיד; בין מלאכות ותיקות ועבודת יד לבין שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובכלים דיגיטליים; בין המסורתי לאקספרימנטלי; בין החד־פעמי, הקונספטואלי והאמנותי לבין התעשייתי, התכליתי והפונקציונלי. זאת במטרה לחשוף לקהל הרחב את שדה הפעולה היום־יומי של האומנים והמעצבים המקומיים ולהציג כיצד פרקטיקות אומנותיות אלה באות לידי ביטוי במאה ה־21, משפיעות זו על זו ומושפעות זו מזו.

האוצרים הראשיים של הביאנלה הם אנריאטה אליעזר ברונר ויובל סער, שיעבדו בשיתוף עם אוצרי המשנה מירב רהט, ניר הרמט וליאורה רוזין. קול קורא להגשת עבודות התפרסם באתר המוזיאון; מועד אחרון להגשת עבודות: 30.4.

תגובה אחת

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden