כל מה שחשוב ויפה
ניב פרחי. צילום: נועה יפה

סוכנות RSVP מצטרפת ל־Wix 

ניב פרחי, המייסד והמנכ״ל של סוכנות RSVP, ביחד עם עובדי המפתח של החברה, מצטרפים לחברת Wix. פרחי ישמש כמנהל התפעול של מחלקת העיצוב ב־Wix, המעסיקה יותר מ־150 מעצבים

חברת RSVP המתמחה בעיצוב ופיתוח מוצרי אונליין בעשור האחרון הודיעה שהמייסד וצוות המעצבים של החברה ייקלטו בחברת Wix כעובדים של החברה (במודל של Acqui-hiring). חברת RSVP הוקמה בשנת 2010 ואחראית לפיתוח ועיצוב של עשרות רבות של אתרים ואפליקציות במהלך השנים, רבים מהם בעבור לקוחות מובילים במשק הישראלי כמו חברת צים, צ׳מפיון מוטורוס, קימברלי קלארק, אוניברסיטת תל אביב ועוד.

פעילות החברה התמקדה ביצירת פתרונות מקצה לקצה בעבור לקוחותיה על ידי צוות אורגני שכלל אנשי UX/UI, מנהלי פרוייקטים ומפתחים. במהלך החודשים הקרובים יטמע צוות המעצבים בחברת Wix ומנכ״ל החברה יתחיל את תפקידו החדש במהלך חודש ספטמבר.

״כבר שנים שאנו מזהים בפלטפורמות להקמת אתרים שאינן מחייבות התערבות מעצב או מפתח את עתיד התעשייה שבה אנו פועלים״, מסר ניב פרחי, מייסד ומנכ״ל RSVP. ״אנו נרגשים מההתעניינות ומחכים בקוצר רוח להשתלב בחברה המובילה בתחום, המעניקה ערך למיליוני לקוחות ברחבי העולם. אנו מאמינים כי נוכל לתרום רבות לצוותים השונים מנסיוננו בעבודה מול לקוחות קצה מגוונים. זו הזדמנות אדירה מבחינתנו להשתלב בחזונה של Wix ולהפוך את הרשת לנגישה ואפקטיבית בסטנדרטים הגבוהים ביותר של עיצוב וחוויה״.

חגית קאופמן, VP Brand & Design מסרה: ״מחלקת העיצוב שלנו צומחת בקצב מהיר ומונה למעלה מ־150 מעצבים. המעצבים ב־Wix, חברה בין־לאומית עם למעלה מ־160 מיליון משתמשים, מעורבים במוצר כבר בהיווצרותו ומלווים אותו באופן יום־יומי, ובכך מאפשרים למשתמשים ליצור נוכחות מקצועית ויפה ברשת. אנו שמחים שמישהו מנוסה כמו ניב, בעל ידע רב ומקצועיות בתחום, מצטרף לצוות המנצח שלנו ויעזור לנו להריץ אותו קדימה״.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden