כל מה שחשוב ויפה
גל גאון. צילום: מ״ל

SEEDS 2020: סדנאות פיתוח אמנותי ועסקי ליוצרים

פורטפוליו Promotion: תכנית הפיתוח האמנותי והעסקי מבית היוצר של גל גאון, מזמינה יוצרים משלל תחומי העיצוב והאמנות להצטרף לנבחרת הראשונה של Seeds

יוצרים מצוינים משלל תחומי העיצוב והאמנות מוזמנים להצטרף לנבחרת הראשונה של Seeds 2020, תכנית פיתוח אמנותי ועסקי ליוצרים, מבית היוצר של גל גאון; מעצב, אדריכל ומנהל אמנותי, המקדם ומפתח מאז 2008 אוסף עיצוב ואמנות ישראלית לשוק המקומי ולשוק הבין־לאומי.

כניסה לשוק האמנות והעיצוב היא מהלך מורכב שדורש פוקוס ופיתוח של שפה אישית וגוף עבודות מזוהה. איך מזהים את השוק הנכון? אילו זירות מדויקות להצגת ולמכירת עבודות? איך מתמחרים עבודות? איך בונים גוף עבודות שיכול להמשיך ולהבנות לאורך זמן, ואילו מודלים יהיו רלוונטיים?

כל השאלות האלה, ועוד רבות אחרות, עלו בחודשים האחרונים בצל המחשבות על עולם האמנות והעיצוב שאחרי משבר הקורונה. מתוך מסקנותינו ופניות רבות של יוצרים, פיתחנו את תכנית Seeds 2020 שנתפרה בדיוק לצרכיהם של יוצרים ויוצרות בתחום, ומבוססת על הניסיון ארוך השנים של גל גאון וסיפורי הצלחה נוספים בתחום בארץ ובעולם.

SEEDS מציעה מסלול התקדמות משולב – אישי וקבוצתי – שבו נדייק יחד את גופי העבודות הקיימים, נפתח גופי עבודות חדשים, נשכלל את השפה האישית ונבין את השוק והפלטפורמות הרלוונטיות לקיום כלכלי ארוך טווח. שיאו של התהליך יתקיים באירוע חשיפה, שבו יוצגו התוצרים החדשים לקהל האספנים ולקוחות הגלריה, וכן אירוע נטוורקינג בהשתתפות אספנים, אוצרים, יזמים ומשקיעים פוטנציאליים, במשכנה החדש של הגלריה במונטיפיורי 44, תל אביב.

גלריה גל גאון. צילום: שירן כרמל

התוכנית תמשך שלושה חודשי תהליך אינטנסיבי שתפור אישית לכל יוצר. בתקופה זו נקיים פגישה אחת לשבוע (12 מפגשים), ננתח לעומק את הפוטנציאל והמטרות האישיות ונציב יעדים לעבודה המשותפת. התוכנית תפעל בפורמט פגישות אישיות וליווי צמוד, מלווים במפגשים קבוצתיים להעשרה הדדית.

במשך כל התקופה יזכו היוצרים לליווי בתחומי יחסי הציבור, כתיבת טקסטים ומסגור היצירה בהקשר המתאים עבורכם, חיבור לדמויות רלוונטיות, ייעוץ לתמחור וליווי עסקי. התכנית מקבילה לפעילות הגלריה, ולעבודות המתאימות תבחן אפשרות שילוב ומכירה במסגרת האוסף.

• רוצה לקבל את הכתבות שלנו לתיבת המייל? הירשמו כאן לניוזלטר של פורטפוליו >>

SEEDS מתאימה לאמנים ולמעצבים פעילים משלל תחומי היצירה הפלסטית והחזותית (עיצוב מוצר, קרמיקה וזכוכית, פיסול, וידאו, ציור, צילום, טקסטיל, תכשיטים, ריהוט, הדפס ועוד), שמעוניינים לקחת צעד משמעותי לקידום עבודתם והקריירה האמנותית שלהם. 

כדי לקחת את הצעד הראשון ליצירת העתיד שלכם, שילחו לנו תיק עבודות וכתבו לנו קצת על עצמכם, מה עשיתם עד כה ולאן תרצו להתקדם. נשמח להזמין את המועמדים המתאימים למפגש היכרות וראיון אישי, שבו נבנה יחד את מבנה התכנית המתאים עבורכם.

לשאלות, פרטים נוספים, ומחיר התוכנית מוזמנים לפנות למייל: [email protected]

גלריה גל גאון. צילום: שירן כרמל

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden