כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: השדכן 2022

פורטפוליו News: פרויקט השדכן של שבוע העיצוב ירושלים, שיתקיים זו השנה החמישית, יפגיש בין מעצבים ירושלמים לבעלי מלאכה או בעלי תחביב מתחום המלאכה מהגיל השלישי

במסגרת התמה של שבוע העיצוב 2022 על זמן וזמניות, פרויקט השדכן שיתקיים בפעם החמישית, יפנה השנה לקהלים חדשים – קהל הגיל השלישי. מטרת הפרויקט היא להפגיש בין מעצבים ירושלמים לבעלי מלאכה או בעלי תחביב מתחום המלאכה מהגיל השלישי, כמו צורפים, נגרים, סנדלרים, רקמה, עבודות טלאים, יצירות ביתיות, פסלים, וכל העולה על רוחכם ירושלמים, על מנת לייצר תהליך שבסופו יוולד מוצר/אוביקט/חוויה חדשה מאותו החיבור, בדגש על עיצוב, משחק, חקר ולמידה של בעל המלאכה, שיפור ושימוש במלאכה או הטכניקה של שותפכם לתהליך. את אותו מוצר/אובייקט/חוויה נציג בתערוכה בשבוע העיצוב 2022.

פרויקט השדכן הוא יוזמה של בית הנסן כחלק משבוע העיצוב ירושלים – האירוע השנתי של בית הנסן, ביוזמת הרשות לפיתוח ירושלים ומשרד ירושלים ומורשת – שיתקיים בתאריכים 23-30 ביוני 2022. הפרויקט זכה בשנים האחרונות לחשיפה גדולה בארץ ובעולם, בין אם בעיתונות, או כשהוצג במוזיאון האסלאם בבאר שבע, בדיזיין ארט טוקיו, בפצ׳ה קוצ׳ה ועוד. כבכל שנה מוביל את הפרויקט המעצב והאוצר דניאל נחמיאס.

מיכל לויצקי ואיליה פלדמן, פרויקט השדכן, 2018. צילום: קרן רוזנברג

מיכל לויצקי ואיליה פלדמן, פרויקט השדכן, 2018. צילום: קרן רוזנברג

פרויקט השדכן 2022 קורא למעצבים/ות מכלל הדיסציפלינות להגיש את עצמם להשתתפות בפרויקט. להגשת מועמדות יש לשלוח קורות חיים, הצהרת כוונות (טקסט קצר על מה מעניין אתכם ומה אתם מביאים לפרויקט), בנוסף לתיק עבודות (עד 10MB) עם דוגמאות ולינקים רלוונטיים.

את ההצעות יש לשלוח למייל [email protected] בקובץ PDF אחד המרכז את כל החומרים.
מועד אחרון לשליחת הצעות: 5.2

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden