כל מה שחשוב ויפה
רחלי שרפשטיין
רחלי שרפשטיין. צילום: יאיר מיוחס

פורטפוליו בדרכים 03: זומו נהריה

מערכת פורטפוליו מגיעה לזומו נהריה. בואו לפגוש את חברי המערכת מספרים על אחורי הקלעים של הכיסוי התקשורתי של עולם האמנות, לקבל כלים מעשיים בפנייה לתקשורת, ולקבל הזדמנות להציג לנו את תיק העבודות שלכם.ן

מגזין פורטפוליו יקיים ביום שלישי 14.6 מפגש ״פורטפוליו בדרכים״ בזומו – המוזיאון הנייד, שפועל כעת בנהריה. האירוע השלישי בסדרת מפגשי העשרה ברחבי הארץ, מיועד ליוצרות ויוצרים בתחומי התרבות והאמנות.

כמי שמסקרים ומפרסמים את תחום התרבות החזותית מדי יום, אנו עדים לצורך האדיר של העוסקים בתחום התרבות בכיסוי הפעילות האמנותית, במיוחד לנוכח הירידה הדרסטית בכיסוי התקשורתי בארץ של תרבות, אמנות ועיצוב. לצד המקום המצומצם בפלטפורמות התקשורתיות, והשינויים בענף, חלק מהבעיה נעוץ גם באופן הפנייה.

פעמים רבות אנשי השטח העוסקים ביצירה ותרבות אינם יודעים איך זה עובד באמת: כיצד עובד המנגנון, איך לשלוח חומרים לתקשורת (ולמי), מתי, באיזה אופן, ואיך להציג את הפעילות שלכם בצורה מובנת ותקשורתית. כתוצאה מכך הם אינם מקבלים חשיפה והקהל הרחב שוחר התרבות לא מודע לפעילות שלהם.

המפגש ייפתח בהרצאה שתעסוק באופן שבו מכסה התקשורת את תחום התרבות, ותכלול טיפים מעשיים על אחורי הקלעים של הכיסוי התקשורתי: מה אנחנו כותבים; מה מעניין אותנו; ומה, מתי ואיך לשלוח לנו חומרים. החלק השני של המפגש יתקיים במתכונת של ״ספיד דייטינג״. בחלק זה מערכת פורטפוליו תפגוש יוצרות ויוצרים מקומיים במפגשים קצרים, במטרה לתת לכן הזדמנות להציג לנו את העבודות שלכן.ם.


פורטפוליו בדרכים: זומו נהריה
שדרות הגעתון 8, נהריה (מפעל זוגלובק לשעבר)
יום ג׳ 14.6 • הכניסה חינם
18:00 • הרצאה
19:00-21:00 • ספיד דייטינג
19:00 סיור מודרך בתערוכה במקביל לספיד דייטינג.
מספר המקומות לספיד דייטינג מוגבל בהרשמה מראש בלבד

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden