כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

סופשבוע של קומיקס וספרי אמן ב-ARTPLUS

פורטפוליו News: בסוף השבוע הקרוב (31.1.2014 – 1.2.2014) יארח מלון הבוטיק ARTPLUS את פרוייקט אפשרות של ספר (אביגיל ריינר, לאה אביר), פרויקט מתמשך החוקר את שאלת מעמדו וטיבו של ספר האמן. בלובי המלון תוצג ספריית ספרי אמן מהארץ ומהעולם, וכן אמנים ישראלים שונים יציגו בשיחה את ספר האמן שלהם. במקביל, למבקרים תינתן גם אפשרות הצצה נדירה לאוסף הקומיקס של ז'אק פימה, אחד מאספני הקומיקס הגדולים בארץ. במסגרת האירוע, יערכו במלון הרצאות ומפגשים עם האמנים ועם ז'אק פימה.

לצד פרויקט "אפשרות של ספר", אמנים רבים נוספים יציגו את ספר-האמן שלהם, שיצא בהוצאה עצמית בשנים האחרונות, וישתתפו בפאנלים שידונו בספריהם. בין המשתתפים: רועי קופר, גיא גולדשטיין, ניר הראל, גיא ינאי, רקפת וינר עומר, KLONE, גליה פסטרנק, מקס אפשטיין, אורי גרשוני, שי איגנץ, יערה אורן, עלמה שניאור ורבים אחרים.

במקביל, תינתן הצצה לאוסף הקומיקס של ז'אק פימה, שנחשב לאחד מאספני הקומיקס הגדולים בארץ. האוסף כולל למעלה מ 400 חוברות קומיקס נדירות מצרפת של שנות ה – 70 וה-80, לצד תצוגת עותקים נדירים ואיורים מרהיבים. פימה עצמו יפגוש את המבקרים ויספר על אוספו.

אוצרת האירוע: דינה יקרסון.

POB_Artplus

לקריאה נוספת

התכנייה המלאה:

יום שישי 31.1

13:00-14:00 שיחה עם ז'אק פימה: על אספנות של קומיקס וחוברות קומיקס נדירות משנות ה-70 בצרפת.

14:00-15:00 הרצאה של צוות "אפשרות של ספר" (אביגיל ריינר, לאה אביר): היסטוריה קצרה של ספרי אמן ותפקידם כמדיום אלטרנטיבי באמנות עכשווית.

15:00-15:30 פאנל #1 – שיחות על ספרי אמן בהוצאה עצמית, משתתפים: אורי גרשוני, רקפת וינר עומר. מנחות: אביגיל ריינר,לאה אביר.

בין לבין – עיון חופשי בספרים, מכירה, שיחות.

יום שבת 1.2

19:00-20:00 פאנל #2, משתתפים: גיא ינאי, רועי קופר, גיא גולדשטיין, ניר הראל. מנחות: אביגיל ריינר,לאה אביר.

21:00-22:00 פאנל #3, משתתפים: KLONE, מקס אפשטיין, גליה פסטרנק, יערה אורן ועלמה שניאור. מנחה: דינה יקרסון.

בין לבין – עיון חופשי בספרים, מכירה, שיחות.

האוסף של ז'אק פימה יפתח לעיון בשעה 19:00

 

art+invitation4-(2)

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden