כל מה שחשוב ויפה

רגע אחד

פורטפוליו News: ביום חמישי ה-30/10 יתקיים ארוע רגע אחד של עיריית תל אביב, שבמהלכו ייערכו מופעי אמנות בחללים לא צפויים – בבניין עיריית תל אביב- יפו, במרכז ענב לתרבות (גג גן העיר) ובמתחם האמנות גבירול (אבן גבירול 108) – שיהפכו לערב אחד למעבדת תרבות של שחקנים, זמרים, מאיירים, נגנים, כותבים ושיתופי פעולה של אמנים ממדיות שונות.

 

One Moment

אני שמח להיות חלק מהאירוע בשני פרויקטים – תערוכה ומפגש.

בלובי בנין העיריה תתקיים תערוכה שאצרתי שתציג את מיטב הבוגרים של 2014 בתחום האיור. משתתפים: אולה רושקו, איתי גואטה, איתן אלוא, אריאל וולק, בינה כץ, דינה זרצקי, כפיר מהצרי, מורן בזז, עמית שמעוני, ענת ורשבסקי, קונסטנטין וולוסיאנוב, קטרין שענק, רומן אומנסקי ושירה ברוך.

בשעה 21:00 אערוך בשעה 21:00 בחדר הישיבות של קומה 6 מפגש מיוחד עם שרי ארנון, מעצב, יוצר בין תחומי ומרצה בכיר במחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל. ארנון, שהעביר בארבע השנים האחרונות בבצלאל את הקורס צורה וקול. ארנון יציג במהלך המפגש מבחר מעבודות הסטודנטים, לצד דוגמאות רלוונטיות עכשוויות מרחבי העולם על הקשר שבין מוזיקה ועיצוב, כמו לדוגמה התערוכה Making Music Modern, שתפתח בחודש הבא במוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק (MoMA). מספר המקומות מוגבל, כל הקודם זוכה!

אולה רושקו. דירה להשכיר. המחלקה לתקשורת חזותית, ויצו חיפה

אולה רושקו. דירה להשכיר. המחלקה לתקשורת חזותית, ויצו חיפה

 

עמית שמעוני. דור ה-Y. המחלקה לתקשורת חזותית, בצלאל

עמית שמעוני. דור ה-Y. המחלקה לתקשורת חזותית, בצלאל

*כוכבית מייצגת שדות חובה

תגובה אחת

  1. גיא גרניט

    נשמע טוב. וגם חברי קבוצת ה-Urban Sketchers Israel ישרבטו ברחבי הבניין וכדאי להיקלע לשדה הראייה שלהם ולהשתרבט, ובכלל לצפות בפלא

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden