כל מה שחשוב ויפה

מכללת תילתן באקספו 2015

פורטפוליו News: מכללת תילתן נבחרה על ידי משרד החוץ להשתתף באירועי הביתן הישראלי בתערוכת אקספו 2015 במילאנו ולהציג את קונספט תנובת הארץ, הכולל עיצוב פתרונות מבניים, גרפיים ושיווקיים לתוצרת חקלאית ישראלית.

אנה אבריאל

אנה אבריאל

התערוכה, שתוצג בביתן הישראלי בין ה-29/6 ל-5/7, תתייחס לתהליך שעוברת התוצרת החקלאית משטחי הגידול, דרך אחסון ואריזה, ועד לשיווק המוצר בנקודות המכירה. הסטודנטים יציגו מודלים תלת ממדיים של ״באסטות״ ידידותיות, מודולריות, קלות לתפעול ואחסון, כשכל חומרי הגלם מתאימים למחזור.

Expo Milano 2015 היא התערוכה הגדולה בעולם המתקיימת אחת לחמש שנים, ומציגות בה 145 מדינות. מטרת המשתתפות באקספו להציג את הפיתוחים הטכנולוגיים החדשים בתחומי מזון, חקלאות, תיירות וצרכנות ירוקה. מטרת המארגנים ליצור הזדמנויות עסקיות בינלאומיות בתחומי קיימות, איכות המזון ובריאות. הביתן הישראלי יציג לראווה את היכולות החקלאיות הישראליות שמתמודדות עם חוסר קבוע בקרקע ובמים ולמרות זאת מצליחות להפריח את השממה ולגד, בהיקף שאינו נופל מזה של מדינות בעלות תנאי פתיחה טובים יותר. כ-20 מיליון מבקרים צפויים לפקוד את תערוכת האקספו במילאנו, ורבים מהם יבקרו גם בביתן הישראלי.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden