כל מה שחשוב ויפה

כולי עלמא בשבוע האיור 2017

פורטפוליו News: מאיירות ומאיירים מוזמנים לשלוח הצעות לתערוכת איור שתתקיים בחודש נובמבר בגלרייה של הכולי עלמא כחלק משבוע האיור של תל אביב

בשנה שעברה התקיימה בכולי עלמא תערוכת היחיד המעולה של עידו בק מהמחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל. בק זכה על עבודותיו בפרס של אגודת המאיירים של ניו יורק, והחלטנו שאנחנו רוצים מדליה גם השנה!

​כולי עלמא – כל העולם בארמית – כשמו כן הוא, מאחד את כל העולמות, הצלילים החזיונות, התחושות והטעמים. חלל מוזיקלי ותרבותי שמארח אמנים מישראל ומחו״ל, גלריה שבה יוצרים מדיסציפלינות שונות מציגים על בסיס שבועי, עם הופעות בשלל צבעים ואירועי אג׳נדה. בקומת הקרקע בר פנימי עם רחבת ריקודים וחצר מאובזרת בברים משלה, מטבח, קיוסק, ווידאו ארט על הקירות. בקומה העליונה מרפסת ארוכה המקיפה את המקום, הקו המוזיקלי מגוון ונע בין אורגני לאלקטרוני, עם חיבה גדולה לשחור, חיובי ולא שגרתי. ויש גם משחקי וידאו, פופקורן ופסקול מתחלף בשירותים.

הגלריה של הכולי עלמא. צילום: בן פלחוב

מאיירים מוזמנים לשלוח הצעות לתערוכה שתציג עבודות חדשות בלבד שיוכנו במיוחד בעבור התערוכה. ההצעה הנבחרת תזכה את המציע/ה ב־1,500 ש״ח מטעם הכולי עלמא ובליווי אוצרותי מטעם שבוע האיור.

  • חובה לצרף קונספט כללי לתערוכה בשילוב לינקים או קבצים רלוונטיים
  • אין הגבלה על מספר ההצעות
  • אנו לא מתחייבים לקבל אף הצעה מאלו שיוגשו ומשאירים לנו את הזכות לפנות באופן ישיר ליוצרים
  • מועד אחרון לשליחת הצעות: 30.6.2017

לשליחת הצעות: kulialma.com/art

לקבלת פרטים נוספים: [email protected]

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden