כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים ב־28 בינואר 2018 - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

זויה צ'רקסקי, לחם 2015, באדיבות האמנית ומוזיאון ישראל

סיורים בתערוכות אי ווייוויי וזויה צ׳רקסקי בירושלים

פורטפוליו Tours: יום שישי 2.2 - סיור בתערוכת הענק של אי ווייוויי ״אולי, אולי לא״ ובתערוכה החדשה של זויה צ'רקסקי ״פרבדה״ במוזיאון ישראל

סיור מיוחד בתערוכתה החדשה של זויה צ׳רקסקי, ״פרבדה״, המגלה מבט אירוני וחד על העלייה הרוסית של שנות ה-90 ובתערוכה של אי ווייוויי ״אולי, אולי לא״ במוזיאון ישראל, ובו שיחה על עבודותיו, על הקריירה האמנותית ועל האקטיביזם החברתי שלו. בהמשך נבקר בתערוכות העיצוב והאמנות במוזיאון.

יום שישי 2.2.18 בשעה 10:00  

משך הסיור כ-3.5 שעות, כולל הפסקה

לפרטים והרשמה: חגית פלג רותם 052-3423221

זויה צ׳רקסקי ״בדיקת כשרות״ 2016. צילום באדיבות האמנית וגלריה רוזנפלד

צילום תמר מצפי

״אני בחור רגיל, אבל יש לי את הצורך לעסוק במציאות. אני מוצא הנאה במאבק לזהות את המציאות ולבטא אותה באמצעות הכלי התקשורתי שעומד לרשותי״ – כך אמר אי ווייוויי, האמן המשפיע ביותר בעולם כיום, בראיון לפורטפוליו עם פתיחת תערוכתו ״אולי, אולי לא״ במוזיאון ישראל.

בתערוכה מרוכזות עבודות שיצר בשלושה עשורים, חלקן מוכרות מהצגתן ברחבי העולם, אך החוויה הפיזית של השהות לצדן מעבירה מסר חזק מסך המידע עליהן. יש בעבודותיו של אי ווייוויי סדר גודל העוטף את הצופה ומשנה את אופן המבט, לא רק על האסתטיקה או ההברקה האינטלקטואלית של העבודות, לא רק מההיבט האמנותי והשילוב שלו באקטיביסטי – אלא משהו מהאנושי, מקטנותו של האדם היחיד ובה בעת מהכוח הבלתי נתפס של אדם לחולל שינוי – קודם כל בעולמו הפרטי ולאחר מכן ברמה גבוהה יותר – להשפיע על מצב הדברים בעולם.
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden