כל מה שחשוב ויפה

שבוע העיצוב ירושלים בפורטפוליו // היום האחרון

פורטפוליו Promotion: התערוכות, ההרצאות, הפעילויות, המיצבים והמיצגים שאסור להחמיץ בשבוע העיצוב ירושלים // אירועי נעילה ומכירה והזדמנות אחרונה לבקר בתערוכות שבוע העיצוב ירושלים

השבוע

לאחר שבוע אינטנסיבי ומעורר השראה, ענת ספרן וטל ארז – המנהלת האמנותית והאוצר הראשי של שבוע העיצוב ירושלים – בסיכום ראשון ומבט אל העתיד:

״קשה להתחיל ולתאר את טווח הרגשות שהשבוע הזה עורר בנו. שבעה ימים, וערב פתיחה בלתי נשכח אחד, של משב רוח מעורר ומסעיר. מוקפים בעשרות מעצבים, מהארץ ומהעולם, באורחים ובמבקרים, צפינו נלהבים באין־ספור מפגשים טעונים בסקרנות, בגילוי, בהקשבה ובפתיחות מרוממת לב. הרגשנו שמול עינינו נרקם אירוע יוצא דופן באיכותו ובנפחו, החושף במלוא התפארת את העיצוב המקומי. הנה סוף סוף נחשפת האנרגיה היצירתית חסרת הגבולות של מעצבים ישראלים שנרתמו באופן טוטאלי להצלחת השבוע. התרגשנו מתגובות המבקרים בתערוכות ובאירועים השונים וגילינו שוב את כוחו של העיצוב כגורם מחבר, מהנה ומעורר מחשבה כאחד.

״זה הרגע שבו נרצה להודות לכל מי שתרם לקיומו והצלחתו של שבוע העיצוב: לרשות לפיתוח ירושלים, משרד ירושלים ומורשת ועיריית ירושלים על ההזדמנות הנדירה, לרן וולף ואיילת דרור מנהלי הנסן ושבוע העיצוב, לצוות ההפקה המסור ובעיקר בעיקר ל־150 המעצבים שהוכיחו לכולנו שזירת העיצוב בארץ תוססת איכותית ומרגשת. אנחנו גאים בהם ומצפים כבר לשבוע העיצוב בירושלים 2018״.

ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, בביקור באי עיצוב האופנה עם יען לוי ותמר לוית (האחים מוסלין). צילום: דור קדמי

היום

אל תחמיצו את אירועי הנעילה והמכירה של שבוע העיצוב ירושלים 2017!

במרכזת בזק תתקיים באי עיצוב האופנה, באי העיצוב הגרפי ובאי עיצוב המוצר מכירה מיוחדת של הפריטים שנוצרו במהלך ובעבור שבוע העיצוב: הזדמנות חד פעמית לרכוש פריטי מעצבים במהדורות מוגבלות ולהחזיק בבית פריט אספנים משבוע העיצוב. מי יודע, אולי יום אחד חלק מהפריטים האלו ימצאו את עצמם גם באוסף המוזיאון (ויהיו שווים הרבה כסף…).

אי עיצוב האופנה יציע למכירה את 80 הג׳קטים שעיצבו האחים מוסלין, כל אחד בעיצוב מעט שונה, ובכל ג׳קט תחכה לכם הפתעה קטנה בכיס. בשעה 19:00 תעביר חוקרת העיצוב רביד רובנר סיור במבט אנתרופולוגי באי עיצוב המוצר, תחת ניהולו האמנותי של איתי אהלי, ולאחר מכן תתחיל המכירה של השרפרפים, השולחנות, גופי התאורה, הקערות, הספסלים ופריטים נוספים שנוצרו על ידי המעצבים שהתארחו במהלך השבוע באי. אי העיצוב הגרפי ימכור דברי דפוס שנוצרו באי בשבוע האחרון תחת ניהולם האמנותי של גיא שגיא ומיכל סהר, ואת הקטלוג האלטרנטיבי של שבוע העיצוב – אסופה במהדורה מוגבלת של שמונת הגליונות היומיים של ״אי״.

 

איתי אהלי ואי עיצוב המוצר בפעולה. צילום: דור קדמי

מחר

אנחנו לא יודעים מה התכניות שלכם ליום שאחרי שבוע העיצוב, אבל אנחנו יכולים לספר שמערכת פורטפוליו ממשיכה לסיור בביאנלה לאמנות בוונציה (מוזמנים להצטרף…). נתראה בשבוע העיצוב ירושלים בשנה הבאה. היה כיף!

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden