כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

מתוך הקולקציה החדשה של אתא ו־Holyland Civilians. צילומים: דודי חסון ועמית שמש

הקפיטל: שיתוף הפעולה בין אתא ל־Holyland Civilians

פורטפוליו News: צמד המותגים הישראליים אתא ו־Holyland Civilians משיקים את קולקציית הקפסולה המשותפת. בתפריט - מכנסיים ספורטיביים, ז׳קטי עבודה, כיתובים בולטים ברוח מעמד הפועלים וקמצוץ של סגנון פוסט־סובייטי

לאחר שפורסם לראשונה בפורטפוליו כי המותגים הישראליים אתא ו־Holyland Civilians עמלים על קולקציית קפסולה משותפת, כעת נחשפות תמונות הקולקציה במלואן. כצפוי, העיצובים משלבים בין בגדי העבודה המזוהים עם ההיסטוריה והווה של אתא, לאיכויות אופנת הרחוב ש־Holyland Civilians מבקשים לקדם, ומאוחדים תחת הקונספט ״גיבור מעמד הפועלים״.

הצבעים השולטים בקולקציה, שנתפרה מבדים טבעיים בלבד ומיועדת לגברים ולנשים, הם כחול כהה ולבן, והיא כוללת מספר אלמנטים גרפיים בולטים: חולצות טי המשלבות בין סמלי הלוגו של שני המותגים, מוטיב של נמלה עמלנית ששולב בידי מכנסי פוטר או חולצות מכופתרות פריכות הכוללות טלאי הזועק את המילה WORK. בהשפעת האופנה העכשווית, קל לראות כי למרות השאיפה הלוקאלית, אופן ההגשה והשילוב בין בגדים ספורטיביים לבגדי עבודה מדגדג את הז׳אנר המכונה כיום פוסט־סובייטי, שעל נציגיו אפשר למנות את המעצב הרוסי גושה רובצ׳ינסקי או את המותג הפולני MISBHV.

הקולקציה תוצע למכירה החל מה־17 בנובמבר גם בחנויות אתא וגם בחנות המקוונת של Holyland Civilians. ביום ההשקה תתקיים מכירה מיוחדת בחנות אתא באלנבי 93, ותציע הנחה של 15% על כל הקולקציה המשותפת.

טווח מחירים: 199 – 799 שקלים.

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden