כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

שבוע האופנה תל אביב יתקיים בחודש מרץ 2018

פורטפוליו News: שבוע האופנה בתל אביב חוזר במתכונת חדשה – בלי גינדי אך עם הרבה יותר מעצבים. האירוע חוזר למתחם התחנה בתל אביב ויופק בשיתוף עיריית תל אביב

מתוך שבוע האופנה 2017. צילום: idocvm

שבוע האופנה תל אביב 2018 יתקיים בחודש מרץ הקרוב. לאחר שמוקדם יותר השנה נודע כי שיתוף הפעולה בין מפיק האירוע מוטי רייף לקניון האופנה של גינדי, שנמשך כארבע שנים, הגיע אל סופו, יתקיים האירוע הקרוב תחת חסות עיריית תל אביב. האירוע, שיחל ב־10 במרץ וימשך שלושה ימים, יתקיים במתחם התחנה בתל אביב. אפשר לראות בכך סגירת מעגל לנוכח העובדה שהמקום אירח את שני שבועות האופנה הראשונים.

זו הפעם השישית שבה יופק בתל אביב שבוע אופנה במתכונתו הנוכחית. על פי ההודעה לתקשורת צפויות להתקיים כ־22 תצוגות שבהן יקחו חלק מעל ל־50 מעצבים מקומיים. עוד נודע כי שבוע האופנה צפוי לחבור בין מעצבי אופנה למעצבי תכשיטים, עניין המסביר את כמות המציגים הגדולה לעומת מספר התצוגות.

שבוע האופנה תל אביב הנוכחי התחיל כהפקה משותפת של רייף ושל אופיר לב, אך התפצל בסופו של דבר וכיום עומד מאחוריו רייף. הוא זכה בעבר למנות שוות של אהדה וביקורת: מצד אחד, יש שהלינו על העובדה שהוא אינו חופף ללוח הזמנים העולמי ומתקיים רק פעם אחת בשנה, לעומת פעמיים כמקובל, ושהוא אינו מוגדר לעונה ספציפית (כלומר, מעצבים היו רשאים להציג קולקציית קיץ או חורף). ביקורת נוספת הושמעה ביחס לעובדה שהחיבור עם גינדי היה ציני, ושהקניון מקדם דווקא את התחרות הגדולה ביותר על חשבון מעצבים מקומיים.

מנגד, מעצבי האופנה הבולטים של ישראל לקחו חלק בשבועות האופנה האחרונים וזכו לחשיפה תקשורתית יוצאת מגדר הרגיל, בארץ ובעולם. עיתונאים בין־לאומיים וקניינים נחשפו דרכו לעשייה המקומית וחלק מהמעצבים אף הצליח למנף את האירוע על מנת להגיע לקהלים חדשים.

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden