כל מה שחשוב ויפה
אדוה יהודאי. צילום: פרונט צילום

בראש טוב בגלריית החווה

פורטפוליו Promotion: התערוכה בראש טוב, שתיפתח בגלריית החווה במוצאי שבת 23.6, תנעל את השנה התשיעית של העונה הישראלית לעיצוב בחולון ותציג את עבודותיהם של אמנים ומעצבים שמתכתבים עם סמל הגולגולת. אוצרת: קרן שפילשר

״אני רוצה לחגוג את החיים ולהגיד שהמוות ילך לכל הרוחות. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לקחת את הסמל המובהק של המוות ולצפות אותו בסמל המובהק של המותרות, התשוקה והדקדנס. גולגולת היהלומים תהיה אצבע משולשת אולטימטיבית בפרצופו של המוות. אני רוצה שאנשים יראו אותה ויוכו בתדהמה. אני רוצה שנשימתם תיעצר. אבל מה יקרה אם בסופו של דבר היצירה תהיה צעקנית יותר משתהייה עוצרת נשימה? אם היא תהיה וולגרית אתלה אותה על שרשרת ואענוד אותה על הצוואר״.

דמיאן הירסט על ״For the Love of God״, גולגולת אדם בגודל טבעי המצופה באלפי יהלומים.

התערוכה ״בראש טוב״ המוקדשת לגולגלות כנושא ביצירות של מעצבים ואמנים, תפתח בגלריית החווה בחולןן, במוצאי שבת 23.6. האמנית קרן שפילשר, אוצרת התערוכה, יצאת לחפש יצירות שמתכתבות עם האוביקט ״הכי בסיסי שלנו״, אותו אחד המונח על שולחן בכל שיעור רישום בבית ספר לאמנות, דרך מעצבי אופנה למבוגרים וילדים ומעצבי התכשיטים. ״האוביקט הכי בראשיתי, הכי סקסי, הכי מפחיד, הכי קיטשי גם יחד, שנושא בחובו כל כך הרבה משמעויות בעת ובעונה אחת״.

בתערוכה משתתפים מעצבים ואמנים שיצירותיהן מתכתבות עם הגולגולת בעבודות קיימות ובעבודות שנוצרו במיוחד לתערוכה. בין המשתתפים בתערוכה: שי עיד אלוני, גרגורי לרין, להלי פדידה, אמיר מרק זואי גריאנדה, אורית פוקס, ברכה גיא, ורד אהרונוביץ, אסי משולם, חנה סהר, אברהם גיא ברכיל, אדווה יהודאי, איתי זלאיט וקרן שפילשר.

יאיר רקנאטי. צילום: מ״ל

קוסטה מגארקיס. צילום: מ״ל

אוהד אלימלך. צילום: מ״ל

אדוה יהודאי. צילום: פרונט צילום

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden