כל מה שחשוב ויפה

קול קורא: תערוכות בגלריה בנימין

פורטפוליו News: גלריה בנימין מזמינה אוצרים, אמנים וקבוצות להציע תערוכות קבוצתיות לשנת 2020

לקראת עונת התערוכות 2020, גלריה בנימין מזמינה אוצרים, אמנים וקבוצות לקחת חלק במהלכי הגלריה ולהגיש הצעות מגובשות לתערוכות קבוצתיות. את ההצעות יש להגיש עד 1.12.19. הגלריה תיתן עדיפות להצעות שיעסקו בשאלות עכשוויות מתחומי האמנות והתרבות, יבחנו נושאים אקטואליים, ויאתגרו את אופני התצוגה. בנוסף, הגלריה תעודד הצעות לאירועי אמנות משיקים, שייערכו במהלך התערוכה המוצעת.

גלריה בנימין היא גלריה שיתופית שחזונה הוא להוות גורם משפיע בזירת האמנות העכשווית, כבימה לשיח מאתגר בין חברי הגלריה, אמנים, אוצרים, אנשי תיאוריה ומקצועות משיקים וקהל שוחרי האמנות. גלריה בנימין הצטרפה לסצינת האמנות העכשווית בדרום תל אביב בשנת 2011 במטרה להרחיב ולהעמיק את השיח באמצעות תערוכות נושא עם אוצרים מתחלפים, שבהן יציגו אמנים אורחים ואמני הגלריה. במהלך שנות קיומה רכשה הגלריה מוניטין מצוין וקהל שוחרי אמנות נאמן.

הגלריה היא עמותה רשומה, מנוהלת על ידי חבריה. בנוסף לפעילותם העצמאית במדיומים שונים חברי הגלריה מספקים רשת ביטחון וליווי הנדרשים להפקה מוצלחת של התערוכות ולחשיפה לאוצרים, מבקרי אמנות ומובילי דעה אחרים בשדה האמנות. את התערוכות מלווים אירועים רב תחומיים שפועלים יחדיו להגשמת החזון של הקמת בית עצמאי ובלתי תלוי לתרבות ואמנות ללא שיקולים כלכליים.

הנחיות להגשת הצעות לקול קורא:
על ההצעה לתערוכה לכלול אוצר שיהיה איש הקשר עם צוות הליווי של הגלריה, יהיה אחראי על תהליך הקמת התערוכה, ולא יהיה בין האמנים המציגים. על ההצעה להכיל קובץ PDF השוקל עד 10 מ״ב ובו:

  • תזה אוצרותית מנומקת רלוונטית
  • הצעה לתערוכה עם הדימויים המוצעים לתערוכה כולל התייחסות לחלל הגלריה והצבה מוצעת – תרשים של חלל הגלריה.
  • הצהרות אמן, קורות חיים ועשרה דימויים מייצגים לכל אמן
  • קורות חיים של האוצר, נושאי העניין שלו ותיעוד מתערוכות קודמות
  • לתשומת לבכם, הגלריה אינה מבטחת את העבודות המוצגות ואינה משתתפת בעלויות ההפקה והשילוח
  • מועדי הגשה  והשתתפות בתערוכה

ההגשה במייל ל־[email protected] כששורת הנושא מציינת ״הצעה לתערוכה 2020״. את ההצעות יש להגיש עד 1.12.2019. תשובות יינתנו תוך חודש מתאריך זה. כל הצעה תיבחן על ידי ועדה מתוך חברי הגלריה ותישפט על בסיס איכותה והתאמתה לנושא ולמטרות הגלריה. לאחר מכן תשלח תשובה במייל.

אמנים ואוצרים מוזמנים לדון ברעיונותיהם לפני הגשתם וליצור קשר במייל ל־[email protected] עם הנושא ״ייעוץ לקראת תערוכה 2020״. הקריאה ממוענת לנשים וגברים כאחד.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden