כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

מאשה רובין, מתוך התערוכה עושות היסטוריה, מוזיאון חיפה לאמנות

2 תגובות על הכתבה

  1. נאוה הראל-שושני

    יהיה חבל מאד אם המוזיאון לא ייפתח עד ה 20.6 , או ייפתח סמוך למועד זה. זה לא יפתיע אותנו, לנוכח ההתנהלות המטרידה והלא מכבדת של ההנהלה, ולא משנה כמה פעמים ייאמר מטעמה כמה מעריכים אותנו, האמניות/ים. כל המוזיאונים ומוסדות התרבות נמצאים בבעיה תקציבית. אף אחד מהם, פרט למוזיאון חיפה, לא בחר לפתור את הבעיה באמצעות הסרה מוקדמת של תערוכות מבוקשות. גם אם צריך לשם החלפת תערוכות לסגור לשבועיים וחצי את המוזיאון. זה רק מחזק את הדרישה להאריך את התערוכה בעוד חודשיים ימים או יותר. כך עושה מוזיאון שמכבד את הקהל שלו ואת האמניות/ים שלו. מוזיאון ברוקלין האריך תערוכה [במקרה גם היא פמיניסטית] עד ספטמבר!!! נקווה שלא יהיה כאן אקט נקמני של ההנהלה, שימנע מהקהל את הביקור בתערוכות המושקעות ומעוררות המחשבה שממתינות לו על הקירות.

  2. כרמלה טייכמן

    לא ברור לי מדוע המנכ"ל החדש רצה להוריד את התערוכה טרם תאריך הנעילה הרשמי, שהרי זה לא שכבר מוכנה תערוכה חדשה. אבל הוא מנכ"ל חדש שלא בא מעולם המוזיאונים ומגיעים לו כמה ימי חסד (לא 100). היות ואנו נמצאים כבר במחצית השנייה של חודש מאי והמוזיאון טרם נפתח אולי כדאי שלא ינעל את התערוכה במועד הרשמי אלא חודש מאוחר יותר על מנת לאפשר לכמה שיותר אנשים לבקר בתערוכה.

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden