כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: הביאנלה לאיור ברטיסלבה 2021

פורטפוליו News: הביאנלה לאיור ברטיסלאבה 2021 תיפתח בחודש אוקטובר. מועד אחרון להגשת מועמדות: 25.1

הוועד הישראלי לביאנלה לאיור ברטיסלבה הכריז על תחילת היערכות לביאנלה שתיפתח ב־15 באוקטובר 2021 בטירת ברטיסלבה, בירת סלובקיה. הביאנלה המתקיימת משנת 1967 היא אחד האירועים הוותיקים והחשובים בעולם בתחום האיור.

השנה, בחירת המועמדים לתערוכה־תחרות של האיורים המקוריים תיעשה על ידי וועדת המומחים אך ורק על פי PDF של הספרים, שיצאו לאור בשנתיים הקודמות לביאנלה (2019-2021). אין הגבלה על מספר הספרים שמותר לכל מאייר/ת להגיש לנו, כל עוד הספרים יצאו לאור בשנים אלה.

כחלק מהביאנלה יתקיים הסימפוזיון הבינלאומי השנתי, שיתמקד השנה בקומיקס עכשווי בפיקצ׳ר בוקס ובספרי ילדים ונוער. סדנת אמן בינלאומית למאיירים צעירים מיועדת למאיירים שגילם לא יעלה על 30 ושעליהם להיות סטודנט/ית בבית ספר גבוה לאמנויות או בוגר/ת של מוסד כזה.

המועד האחרון להגשת המועמדות לכל אירועי הביאנלה הוא 25.1, על ידי העברת טפסי ההרשמה לאחר המילוי ומסירתם של PDF של הספרים באימייל חוזר ומסמכים נדרשים אחרים. להגשת מועמדות יש לשלוח מייל בבקשה להעברת ערכת המסמכים הנדרשת בדוא״ל לכתובת: [email protected].com

לשאלות ופרטים נוספים אפשר לפנות לטניה שטרנזון, יו״ר הוועד הישראלי לביאנלה לאיור ברטיסלבה, בדוא"ל ‫[email protected]; או אל נינל חרוסטאליוב, רכזת הוועד, בדוא״ל [email protected]

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden