כל מה שחשוב ויפה
טלי קיים
טלי קיים. צילום: לי ברבו

אוצרת חדשה לגלריה עזריאלי במכללת הדסה

פורטפוליו News: טלי קיים תשמש כאוצרת הגלריה ע״ש עזריאלי במכללת הדסה. תחליף את טל שוורץ שליוותה את הגלריה מיום הקמתה

טלי קיים תשמש כאוצרת הגלריה ע״ש עזריאלי במכללת הדסה. קיים מחליפה את האוצרת טל שוורץ שליוותה את הגלריה מיום הקמתה ב־2019 וניסחה את החזון שמאחוריה. שוורץ תמשיך לעבוד בשיתוף עם מנהלת גלריה עזריאלי וראש המחלקה לתקשורת צילומית במכללה האקדמית הדסה, יהודית גואטה.

טלי קיים היא בוגרת התכנית לתואר שני במדיניות ותאוריה של האמנויות בבצלאל ובעלת תואר ראשון מהתוכנית־תחומית באמנויות של אוניברסיטת תל אביב. כאוצרת פעלה קיים בחללים ציבוריים ואלטרנטיביים, ובשנים האחרונות פעלה גם כרכזת תחום האמנות הפלסטית בפרויקט תרבות לפריפריה מטעם משרד התרבות, שבמסגרתו קישרה בין אמנים ורכזי תרבות בישובים פריפריאליים בפריסה ארצית.

בתגובה למינוי אמרה קיים: ״ללוות חלל כאוצרת זו הזדמנות לשרטט קו מחשבה ולחלוק אותו עם קהילה. בגלריה עזריאלי הקו הזה יתמקד במקומי וידגיש חיבורים בין ישן וחדש, בניסיון לסמן שורשים היסטוריים למגמות עכשוויות בתחומי העיצוב והיצירה. לפעול מתוך חלל אקדמי זו הזדמנות ליצור ׳מעגל חשמלי׳ שבו קהילת הצופות/ים המיידית, הסטודנטיות/ים במכללה האקדמית הדסה, יוכלו לא רק להיתרם מהתערוכות אלא גם לתרום להן״.

גלריה עזריאלי, שנוסדה בתרומתה של משפחת עזריאלי, שואפת להוות חלון ראווה ייצוגי לרוח העכשווית, הקונספטואלית והיישומית של המכללה בתחומי העשייה היצירתית בחוגים תקשורת צילומית ועיצוב תעשייתי מכליל. הגלריה נותנת במה לתערוכות שבהן באים לידי ביטוי הבטים שחוקרים את האדם ומתבוננים בתרבות ובחברה. התערוכות מתייחסות לחקר עולם העיצוב והשפעתו דרך מדיות הצילום והעיצוב כנקודת מוצא ובסיס.

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden