כל מה שחשוב ויפה

שנה טובה

הייתה לי שנה קצת מוזרה:

עשיתי המון המון המון דברים. כמעט והפסקתי לעשות אחרים. הייתי מעורב בהמון פרויקטים. היו תקופות שהתרוצצתי בלי הפסקה עם מיליון דברים על הראש, והיו גם את הזמנים שהייתה מנוחה (כמעט) טוטאלית. ראיתי המון דברים, נפגשתי עם הרבה מאד אנשים. חגגתי יום הולדת 40. במשך כמה חודשים לימדתי במקביל בשלושה מסלולים שונים לתואר שני. אצרתי שתי תערוכות. כתבתי המון כתבות וראיונות ופוסטים ואייטמים. את חלקם גם ערכתי. הייתי במקומות יפים. יפים מאד אפילו. פגשתי המון מאיירים (!). שלחתי וקיבלתי אלפי, שלא לומר עשרות אלפי מיילים (מעניין כמה בדיוק). כמעט ולא עדכנתי את חשבון הטוויטר, אבל העליתי בממוצע תמונה ביום באינסטגרם. עדכנתי את הפורמט ואת העיצוב של בלוג. העברתי לא מעט מפגשים והרצאות. קיבלתי כל מיני הצעות מעניינות, את חלקן דחיתי ועל חלקן האחר אני עדין חושב. קניתי אייפון, ולראשונה בחיי מצאתי את עצמי הולך ברחובות תל אביב ושומע מוזיקה באוזניות. כמעט שהפסקתי לעצב, וזה די מוזר. שמעתי מוזיקה טובה, ראיתי סרטים נחמדים, הייתי בכמה הופעות מאד מוצלחות. המשכתי להביט בהשתאות בעידן הדיגיטלי ובעולם הזה שאנחנו חייים בו.

אני מניח שהיו עוד דברים. כלומר אני יודע שהיו עוד דברים אבל לא כולם יוצאי דופן בשביל להזכיר אותם. במקור אגב תכננתי לכתוב פוסט מסוג אחר אבל זה מה שיצא. מוזר.

בכלל רציתי להזמין אתכם להציץ בלוח השנה שהתפרסם באונליין של גלריה באתר הארץ. זו הפעם הרביעית שאני אחראי על הפרויקט הזה, והפעם הזמנתי להשתתפף בפרויקט 13 בוגרים טריים של המחלקות לתקשורת חזותית: דורון פורת, דריה גולדשטיין, טל גוטברג, יונתן זיו, כרמית ברון, נעם וינר, ניצן גלברד, עומר אסא, עופר וינטר, קטרין זוטצ'ב, רותם ביקסנשפנר, שחר בכור ושרי דיין (שהאיור בראש הפוסט לקוח מהעבודה שלה). ברוח התקופה ביקשנו מכולם ליצור אנימציות גיפ ולהציע את הפרשנות היצירתית שלהם לתרבות הדיגיטלית בין האונליין לאופליין, בין הפיזי לווירטואלי ובין האנלוגי לדיגיטלי.

זהו.

אז באמת שתהיה שנה טובה: לקוראות ולקוראי הבלוג, למי שטורחים להגיב לפעמים ולמי ששומרים את המחשבות בלב, למי שעשו דברים יפים ולמי שהצליח להם פחות, למי שהסכימו איתי ולמי שלא, וכן הלאה. ואני מקווה שגם בעוד שנה אני אוכל להרכיב מין רשימה אקלקטית כזו של דברים שקרו לי השנה ושיהיה לכולם רק טוב!!!

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden