כל מה שחשוב ויפה

קול קורא לתערוכה בנושא סודות

פורטפוליו News: תערוכה בנושא סודות תיפתח בבית הנסן בירושלים ב־31 במרץ 2017 ביוזמת מסלול אודות עיצוב של התכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי, בצלאל. מעצבים, אמנים ויוצרים מכל התחומים, מוזמנים להגיש עבודות עד לתאריך 27.2.2017

״אוגוסט״, ולריה מוניס. צילום: גלעד בר שלו

אנו עוטים על עצמנו שכבות, מסוככים על מה שנמצא בפנים, שומרים עליו מכל משמר, מחשש שכשהוא יתגלה ייפול דבר, דברים ישתנו. אבל, אל לנו להשלות את עצמנו – לכולם יש סוד. כוחם של סודות טמון בעצם המניעה מלחשוף את תוכנם: זהו מעגל סגור ושמור, המכיל ביטחון וגם פחד. בעולם שהופך חסר גבולות, שיתופי וחושפני, לפעמים נדמה שלא נותר לנו מקום מסתור. מה בכל זאת אנחנו בוחרים לשמור לעצמנו, ומהו מקומו של הסוד?

מעצבים, אמנים ויוצרים מכל התחומים, מוזמנים להגיש עבודות לתערוכה שעוסקות בסודות בהבטים שונים – עבודות המצפינות בתוכן סוד, או כאלה החושפות אותו; עבודות שעוסקות בשפת סתרים, מיכלים לשמור בהם סודות, מקומות מחבוא, עיסוק באושר הטמון בהמתקת סוד או בהקלה שבווידוי; סודות מדינה וגילויים שערורייתיים, חיפוש, הסתרה והצצה.

התערוכה תוצג בגלריית בית הנסן, ביוזמת מסלול אודות עיצוב של התכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי, בצלאל, ותיפתח ב־31 במרץ 2017 ותימשך כשלושה שבועות. הנחיות להגשת הצעות:

  • אפשר להגיש הצעה לפרויקט אחד או למספר פרויקטים שונים.
  • אפשר להגיש עבודות שעוצבו בעשר השנים האחרונות, או להציע עבודות חדשות שיוכנו במיוחד בעבור התערוכה.
  • בנוסף לתמונה או סקיצה של העבודה יש לציין את שם היוצר, שם העבודה וטקסט הסבר קצר, האם והיכן הוצגה בעבר.
  • את ההצעות יש לשלוח למייל [email protected] עד לתאריך 27.2.2017

צוות האוצרות: לירון דובר, נעם טבנקין ארבל, טליא ינובר, מיה מרום, ענת סבר, אלישבע ריוח. הנחייה: מיה דבש.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden