כל מה שחשוב ויפה

יום העיצוב האיטלקי הבין־לאומי בחולון

פורטפוליו News: יום העיצוב האיטלקי הבין־לאומי הראשון יצויין ביום חמישי 2.3 במוזיאון העיצוב חולון, במפגש עם מעצבת קיארה אונידה, שוקי שוורץ (טולמנ׳ס) וטל צור (iota)

קיארה אונידה

העיר חולון נבחרה כאחת מ־100 הערים ברחבי העולם שבהן יצוין יום העיצוב האיטלקי הבין־לאומי הראשון. במסגרת יום העיצוב האיטלקי, יוזמה של משרד החוץ האיטלקי בשיתוף פעולה עם שגרירויות איטליה והמכונים האיטלקיים לתרבות ברחבי העולם, יגיעו 100 ״שגרירים של עיצוב״ – מעצבים, יזמים, עיתונאים, מבקרים, אנשי תקשורת, מרצים – ל־100 ערים נבחרות ברחבי העולם ויציגו פרויקטים של מצוינות ״Made in Italy״.

שגרירת העיצוב האיטלקי שנבחרה להגיע למוזיאון העיצוב חולון היא המעצבת קיארה אונידה, המנהלת הקריאטיבית של חברת סלוויאטי (Salviati) מוונציה. אונידה היא בוגרת הפוליטקניקו בטורינו והתמחתה בעיצוב תעשייתי בסנט מרטינס קולג׳ בלונדון. היא שיתפה פעולה עם מרטינו גמפר, הביטאט, סטודיו Toogood ועוד. בהמשך פנתה למחקר עצמאי בתחום טכניקות ייצור וחומרים מתקדמים, שהניב אוביקטים בעלי אופי ניסיוני, והוביל להקמת הפרויקט Breaking the Mould, המשתמש בטכניקות של ייצור זכוכית מוראנו. עבודותיה הוצגו במיטב מוזיאוני העיצוב באיטליה, בסין, באוסטריה ובבריטניה.

אונידה תרצה באירוע ״להתבונן, ליצור, ליזום״ – מפגש חגיגי בנושא עיצוב דרך חומר, טכנולוגיה ונרטיב והחיבור למיתוג ויוזמות עסקיות. בנוסף לה ישתתפו במפגש שוקי שוורץ, מנכ״ל ובעלים של חברת טולמנ׳ס, וטל צור, מנכ״ל ומנהלת קריאייטיבית של iota. שגריר איטליה בישראל, פרנצ׳סקו מריה טאלו, ישא דברים. המפגש יהווה גם כאירוע הפתיחה של שבוע הסטודנט בספריית החומרים, שתפתח את שעריה בפני סטודנטים מתחומי העיצוב, האדריכלות, האמנות וההנדסה ותקיים מגוון של אירועי תוכן, פעילויות ייעוץ והעשרה. הכניסה לסטודנטים חינם.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden