כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

מתוך יוצאים לאור 2018. צילום: דורון סהר

קול קורא: יוצאים לאור 2019

המהדורה השלישית של התערוכה יוצאים לאור, שמציגה מדי שנה עבודות של מיטב בוגרי האקדמיות ובתי הספר לאמנות ולעיצוב בישראל, תיפתח בחודש אוגוסט בגלריית הרחוב של יפו העתיקה

החברה לפיתוח יפו העתיקה בשיתוף מגזין פורטפוליו ממשיכים במסורת ושמחים להודיע על המהדורה השלישית של התערוכה יוצאים לאור. התערוכה, שמציגה מדי שנה עבודות של מיטב בוגרי האקדמיות ובתי הספר לאמנות ולעיצוב בישראל, תיפתח בחודש אוגוסט בגלריית הרחוב של יפו העתיקה. בתערוכה יוצגו בקופסאות אור כ־60 עבודות של בוגרי 2019

החברה לפיתוח יפו העתיקה שואפת לקדם ולעודד אמנים צעירים בתחילת דרכם, ולהציג את יצירתם כחלק ממרחב תרבותי מעורר השראה, המשלב אמנות עכשווית וייחודית. גלריית הרחוב, שהושקה בשנת 2017 עם המהדורה הראשונה של יוצאים לאור, הציגה מאז תערוכות מתחלפות, שכללו בין השאר את מיטב העבודות של שבוע האיור ושל יריד צבע טרי. העבודות מודפסות במיוחד לתערוכה ומוצגות בקופסאות אור, שמוארות בשעות החשכה ומעניקות מבט יוצא דופן על היצירות. הצבתן של קופסאות האור במרחב הציבורי מאפשרת לקהל הרחב מפגש בלתי אמצעי עם אמנות.

יוצאים לאור 2017. צילום: גיא יחיאלי

בתערוכה מוזמנים להשתתף סטודנטים המסיימים השנה את לימודיהם הגבוהים בבתי ספר לעיצוב ואמנות ברחבי הארץ. יש לשלוח עבודות מתוך פרויקט הגמר או עבודות שיוצגו בתערוכות הסיום בקיץ הקרוב. מבין המציעים ייבחרו כ־60 בוגרים שעבודותיהם יוצגו בתערוכה.

  • אפשר לשלוח עד 10 עבודות בהצעה. בשלב זה אין צורך לשלוח קבצים מוכנים לדפוס.
  • העבודות יודפסו במידות אחידות – 50/70 ס״מ בפורמט עומד (אנכי). יש לשלוח עבודות המתאימות לפורמט זה או כאלו שאפשר להתאים אותן לפורמט התצוגה.
  • יש לכלול את שם המגיש.ה בשמות הקבצים, בעברית.
  • יש לצרף למייל דף מידע הכולל את שם המגיש.ה, שם המוסד ומסלול הלימודים, והסבר קצר וברור על הפרויקט.
  • אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל או לדחות את התערוכה בכל עת.
  • אנו לא מתחייבים לקבל אף אחת מההצעות, ושומרים לעצמנו את הזכות לפנות באופן ישיר לבוגרים.
  • מועד אחרון לשליחת הצעות: 25.7
  • לשליחת הצעות ולקבלת פרטים נוספים: hi@prtfl.co.il
  • הגשת ההצעות וההשתתפות בתערוכה אינן כרוכות בתשלום. המציגים לא יקבלו תשלום על השתתפותם.
x סגירה

הוסיפו תגובה

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden